Patyriminis kitoLink.lt savaitgalis!

Jau tradicija tapęs kitoLink.lt savaitgalis, kuris Jums tikrai padės atitrūkti nuo kasdienybės!

Padovanokite sau bendrystės ir savęs pažinimo laiką. Jo metu retkarčiais kviesime išeiti iš savo komforto zonos, tačiau tokiu būdu atrasite šį tą naujo apie save, patirsite bendrystę ir bendravimo džiaugsmą!

Štai ką liudija tokio savaitgalio dalyviai:

"Kol dar neišgaravo prisiminimai ir pojūčiai likę po šio savaitgalio, noriu padėkoti jums. O savaitgalis buvo toks kokio norėjo pats Dangus, man pateikdamas siurprizus vieną po kito - atskleidžiant mano vidinę būseną, elgseną grupėje ir santykį su kiekvienu dalyviu individualiai. Susirinkusių dalyvių skaičius leido gvildenti kiekvieno dalyvio asmeninę patirtį, skiriant pakankamai laiko ir dėmesio jai įsigilinti. Tad šis savaitgalis buvo ne tik pažinimas kito, bet ir pačio savęs, kaip pagrindinio dalyvio laikas. Pažink save, o per save ir kitą!" (Marius)

“Tikrai labai autentiška ir be galo brangi patirtis. Rekomenduoju kiekvienam, kuris trokšta kurti santykį, pažinti save ir leistis būti pažintam. Rekomenduoju visiems, kurie trokšta, bet nedrįsta, nebijokite - ten yra saugi aplinka.” (Dovilė)

"Atvažiuok, jei nori pažinti save, susipažinti su naujais nuoširdžiais tikinčiais žmonėmis, pajusti kas yra paprastumas, nuoširdumas, tikinčių žmonių artumas. Taip pat yra tikimybė sutikti būsimą žmoną, ją pamatyti, pažinti užduočių metu.  Ačiū kitoLink.lt kad esat ir organizuojat visa tai :)" (Vilmantas) 

Savaitgalio metu:

- patyriminio metodo pagalba per komandines bei individualias užduotis ir po jų vykstančias refleksijas geriau pažinsite save bei kitus (dalis užduočių vyks lauke, tad svarbu nepamiršti - nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga!);

- susipažinsite, patirsite bendrystę ir bendravimo džiaugsmą su žmonėmis, kuriems svarbios krikščioniškos vertybės. 

Čia bus laiko ir maldai, ir pokalbiui prie arbatos puodelio, asmeninių bei komandinių užduočių įveikimui, ir, kas žino - gal net pasimatymui!

Visa tai vyks gamtos apsuptyje, jaukioje sodyboje. 

Registruojant dalyvius stengiamės išlaikyti panašų vyrų ir moterų skaičių.

Registracija vyksta iki lapkričio 18 d. Susirinkus pakankamam dalyvių skaičiui registracija gali būti sustabdyta anksčiau.

Registracijos anketa moterims

Registracijos anketa vyrams

Turėkite miegmaišį, patogią aprangą bei kambarinę avalynę ir buvimui lauke tinkamus rūbus.

Visą rekomenduojamų turėti daiktų sąrašą atsiųsime užpildžiusiems registracijos anketą ir sumokėjusiems registracijos mokestį (25 eur.)

Dalyvio įnašas: 65 eur. ; Aktyvią narystę turintiems kitoLink.lt svetainės nariams - 55 eur.

Į kainą įskaičiuota nakvynė ir maitinimas.

Savaitgalio rengėjai:

Jurgita ir Vytautas Saliniai, svetainės kitoLink.lt įkūrėjai; 

Kristina ir Dainius Ušackai. Kristina - psichologė, sukaupusi didelę darbo patirtį tiek su poromis, tiek individualiai konsultuodama suaugusius, paauglius bei vaikus. Dainius - dirba patyriminių mokymų srityje, aktyviai domisi psichologija bei veda užsiėmimus lytiškumo, vyriškumo temomis. 

Kilus klausimams pasiteirauti galima tel. 8 615 24674 arba jurgita@kitolink.lt

Iki pasimatymo!

Organizatorius

Katalikiška pažinčių svetainė kitoLink.lt

Renginio vieta

„Gyvieji akmenys“ rekolekcijų sodyboje (R. Budrio g. 3, Raudondvaris, Kauno raj.)

Pradžia

22.11.2019 - 19:00

Pabaiga

24.11.2019 - 14:00


Peržiūrėti visus renginius