Patyriminis kitoLink.lt savaitgalis!

Savaitgalis skirtas ne pasyviam klausymuisi, bet aktyviam dalyvavimui!

Tai puiki proga susipažinti, retkarčiais išeiti iš savo komforto zonos ir tokiu būdu atrasti šį tą naujo apie save, patirti bendrystę bei bendravimo džiaugsmą!

Štai ką liudija tokio savaitgalio dalyviai:

“Patyriau proto "restart"a. Buvau čia ir dabar. Dėl užimtumo nelindo į galvą kasdieninės mintys, pamiršau visus rūpesčius” (Vytautas).

“Nors grįžau namo be bendrininko, bet įspūdžiais dalinuosi iki šiol..... Buvo gera patirtis - per kitus žmones pažinti save...pajausti/pamatyti, kad yra kitaip nei man.” (Giedrė)

“Tikrai labai autentiška ir be galo brangi patirtis. Rekomenduoju kiekvienam, kuris trokšta kurti santykį, pažinti save ir leistis būti pažintam. Rekomenduoju visiems, kurie trokšta, bet nedrįsta, nebijokite - ten yra saugi aplinka.” (Dovilė)

Savaitgalio metu:

- patyriminio metodo pagalba per komandines bei individualias užduotis ir po jų vykstančias refleksijas geriau pažinsite save bei kitus (dalis užduočių vyks lauke, tad svarbu nepamiršti - nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga!);

- susipažinsite, patirsite bendrystę ir bendravimo džiaugsmą su žmonėmis, kuriems svarbios krikščioniškos vertybės. 

Čia bus laiko ir maldai, ir pokalbiui prie arbatos puodelio, asmeninių bei komandinių užduočių įveikimui, ir, kas žino - gal net pasimatymui!

Visa tai vyks gamtos apsuptyje, jaukioje sodyboje. 

Registruojant dalyvius stengiamės išlaikyti panašų vaikinų/vyrų ir merginų/moterų skaičių, kad užtikrinti galimybę dalį užduočių atlikti porose!

Registracija vyksta iki balandžio 15 d. Susirinkus pakankamam dalyvių skaičiui registracija gali būti sustabdyta anksčiau.

Registracijos anketa moterims

Registracijos anketa vyrams

Turėkite miegmaišį, patogią aprangą bei kambarinę avalynę ir buvimui lauke tinkamus rūbus.

Visą rekomenduojamų turėti daiktų sąrašą atsiųsime užpildžiusiems registracijos anketą ir sumokėjusiems registracijos mokestį (25 eur.)

Savaitgalio kaina: 65 eur. ; Aktyvią narystę turintiems kitoLink.lt svetainės nariams - 55 eur.

Į kainą įskaičiuota naktyvinė ir maitinimas.

Savaitgalio rengėjai:

Jurgita ir Vytautas Saliniai, svetainės kitoLink.lt įkūrėjai ir administratoriai; 

Kristina ir Dainius Ušackai. Kristina - psichologė, sukaupusi didelę darbo patirtį tiek su poromis, tiek individualiai konsultuodama suaugusius, paauglius bei vaikus. Dainius - dirba patyriminių mokymų srityje, aktyviai domisi psichologija bei veda užsiėmimus lytiškumo, vyriškumo temomis. 

Kilus klausimams pasiteirauti galima tel. 8 615 24674 arba jurgita@kitolink.lt

Iki pasimatymo!

Organizatorius

Katalikiška pažinčių svetainė kitoLink.lt

Renginio vieta

„Gyvieji akmenys“ rekolekcijų sodyboje (R. Budrio g. 3, Raudondvaris, Kauno raj.)

Pradžia

20.04.2018 - 19:00

Pabaiga

22.04.2018 - 14:00


Peržiūrėti visus renginius