REKOLEKCIJOS MOTERIMS "Moteriškumas pagal Bibliją - esu Dievo norėta!"

Tai puiki galimybė moterims atpažinti, priimti ir pagilinti savo krikščioniškąjį pašaukimą, kurį popiežius Jonas Paulius II apibūdina kaip „moters genijų“ – gebėjimą jausti kitą širdimi.

Rekolekcijose gilinsimės į biblinių moterų istorijas: Saros, Rutos, Esteros, Tamaros, Onos, Mortos, Marijos... Aptarsime tikrąsias moteriškumo savybes, maldai pasitelksime Šventojo Rašto tekstus.

Meditatyvi malda, tyla, kasdieninės šv. Mišios, dalijimasis grupelėse, išgirstos įžvalgos grupelėse leis atrasti autentišką savo moteriškumą, atpažinti Viešpaties raginimus tolesniam gyvenimo keliui. Į rekolekcijas kviečiame visas moteris: ištekėjusias, šeimos neturinčias ar pasirinkusias pašvęstąjį gyvenimą. Tai bus Viešpačiui dovanotas laikas.

Lankiusioms seminarą „Moteriškumas pagal Bibliją: suvokti kitą širdimi“ – šios rekolekcijos būtų proga pagilinti girdėtas temas, per meditacijas su Šventuoju Raštu, gauti naujų įžvalgų. 

Veda: Vaidilė Šumskienė

Rekolekcijose pasitarnaus Kauno kunigų seminarijos prefektas kun. Kęstutis Genys

Dalyvio įnašas: 140 Eur (vienvietis kambarys), 124 Eur (Vieta dviviečiame kambaryje) Nakvynė ir matinimas yra įskaičiuoti. 

Išankstinė registracija būtina. Registracija

Organizatorius

VšĮ "Gyvenimo ir tikėjimo institutas"

Renginio vieta

Kauno kunigų seminarija (A. Jakšto g. 1, Kaunas)

Pradžia

24.06.2019 - 10:00

Pabaiga

28.06.2019 - 14:00


Peržiūrėti visus renginius