Piligriminė – pažintinė kelionė po Šventąją Žemę.

Egiptas, Sinajaus kalnas, Jordanija, Petra, Nebo kalnas, Izraelis, Palestina.Grupę lydės kun. Mozė Mitkevičius ir vadovas iš Lietuvos.

Džiaugsmingai kviečiame jus š.m. kovo 11-24 dienomis leistis kartu su mumis ir kun. Moze Mitkevičiumi į piligriminę kelionę iš Egipto į Pažadėtąją Žemę.

Anais laikais Dievas davė izraelitams Mozę, kuris vedė tautą per siauras pakrantes, tarpeklius, išdegintus plokščiakalnius, akmenuotus vieškelius ir stačius kalnus. Kelionė į laisvę truko 40 metų. Per tuos metus žydai susiformavo kaip tauta. O išėjimas iš Egipto visiems laikams įsirėžė žydų tautos atmintyje ir tapo laisvės simboliu.

Šiandien Viešpats mums duoda kun. Mozę, kuris talkinamas kitų vadovų, grupę ves iš Egipto, per Jordaniją į Izraelį.

Kai žiema traukiasi ir blunka, o pavasaris atneša atsinaujinimo viltį, pasinaudokime šį kartą Pesacho apreiškimu, uždekime sielos pavasarį, prisiminkime mūsų įsipareigojimą saugoti prieš 3500 metų įvykusio vergų sukilimo palikimą, kuris įkvėpė viltį, juo prasidėjo laisvės revoliucija, jos dar niekas pasaulyje, jokia jėga nesugebėjo nuslopinti.

Kaina: 1450 eur + aviabilietas nuo 200 eur

Daugiau informacijos apie kelionę rasite mūsų svetainėje http://www.mundusmirabilis.lt/keliones/piligrimines-keliones/286-egiptas-jordanija-izraelis-exodus.html

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:

www.mundusmirabilis.lt

info@mundusmirabilis.lt

Tel. +370 671 199 32, +370 5 215 3157

Organizatorius

Kelionių organizatorius Mundus Mirabilis

Renginio vieta

Pradžia

11.03.2018

Pabaiga

24.03.2018


Peržiūrėti visus renginius