Velykos – susitikimas su Kristumi (TEK rekolekcijos)

Kiekviena rekolekcijų diena atspindi vieną bažnytinį laiką: Gavėnios, Velykų ir Sekminių. Visų šių dienų centras yra Jėzus Kristus, kuris kentėjo, prisikėlė ir pasiliko su mumis Eucharistijoje.

Šios rekolekcijos kviečia į susitikimą su Kristumi įvertinant savo gyvenimo patirtį, dalyvaujant vadovaujamuose apmąstymuose ir liturgijoje.

Angliškai kalbančiose šalyse ši programa žinoma trumpu pavadinimu – TEC (Teens Encounter Christ), išvertus reikštų Jaunimas sutinka Kristų. Ši trijų dienų rekolekcijų programa JAV prasidėjo 1965, kai kun. Mathew Fedewa, įkvėptas atsinaujinusios Bažnyčios vizijos, pasiūlė jaunimui rekolekcijas, kurių centre – Velykų paslaptis. Ši programa sėkmingai organizuojama ir JAV kariuomenėje, tik čia ji vadinama TEK (Troops Encounter Christ), išvertus reikštų Kariai sutinka Kristų.

Esminė krikščionių tikėjimo tiesa – Kristaus prisikėlimo paslaptis – TEK‘o rekolekcijose pateikiama ne akademinės teologijos pavidalu, bet per konkrečią žmogiškąją patirtį. Programa per įvairias liturgijas – Šventojo Rašto pagerbimus, Kryžiaus kelio stočių apmąstymą, Susitaikinimo apeigas, Švenčiausiojo Sakramento adoracijas, asmeninės maldos už kiekvieną dalyvį apeigas, Eucharistijas ir kitus užsiėmimus kviečia sutikti Kristų savo patirtyje. Labai svarbi TEK‘o dalis yra pokalbiai, pasidalijimas mintimis, naujais sumanymais, bendruomenės būrimas. 

Daugiau apie šią programą skaitykite čia.

Šios rekolekcijos skirtos: 

*suaugusiems;
*jaunimui;
*taip pat kariuomenei.

Rekolekcijų kaina: 85 Eur

Būtina išankstinė registracija. REGISTRACIJA

Organizatorius

VšĮ Gyvenimo ir tikėjimo institutas.

Renginio vieta

Jono Pauliaus II namai (M. Jurgaičio g. 5, ŠILUVA)

Pradžia

02.03.2018 - 10:00

Pabaiga

04.03.2018 - 16:00


Peržiūrėti visus renginius