Šv. Ignaco Lojolos dvasinės pratybos. PRADŽIA IR PAGRINDAS

Dvasines pratybas sudaro keturios pagrindinės dalys, vadinamosios savaitės. Pradžia ir pagrindas yra tarsi įvadas ir kartu visų pratybų santrauka:

žmogus garbina Dievą, teisingai „sutvarkęs“ savo santykius su visa kūrinija. Tarytum aidas ši mintis kartojasi visose Pratybose. (Plačiau apie dvasinių pratybų patirtį ir naudą čia). 

Vadovas:  derinamas.
Bernadeta Mališkaitė SJE

Dalyvio įnašas: 175 Eur (vieta vienviečiame kambaryje); 155 Eur (vieta dviviečiame kambaryje). Maitinimas ir nakvynė įskaičiuota. Registracijos anketą atsiųskite el. paštu: rekolektantai@gmail.com Registracijos anketa. 

Primename, kad asmuo, dalyvaujantis tokiose Dvasinėse pratybose, įsipareigoja:  
·   laikytis tylos per visą pratybų laiką;
·   melstis asmeniškai ir švęsti Eucharistiją;
·   kasdieną susitikti su vadovu asmeniniam pokalbiui.  

Per metus siūloma atlikti vieną Dvasinių pratybų savaitę. Laikotarpiu tarp Dvasinių pratybų savaičių rekolektantas įsipareigoja toliau kasdien melstis su Šventuoju Raštu ir tęsti susitikimus su dvasiniu palydėtoju. Prieš pradedant Dvasines pratybas, t y. prieš Pradžią ir pagrindą, asmenims, turėjusiems patirties, susijusios su okultinėmis (magija, spiritizmu, būrimu, užkalbėjimais, ekstrasensais, joga ar pan.) ar ezoterinėmis  praktikomis, siūloma kreiptis į kompetetingus asmenis. Daugiau informacijos rasite www.egzorcistas.lt

Organizatorius

VšĮ "Gyvenimo ir tikėjimo institutas"

Renginio vieta

Jėzuitų rekolekcijų namai, KULAUTUVA.

Pradžia

26.12.2019 - 18:00

Pabaiga

31.12.2019 - 13:00

Nuoroda

Peržiūrėti visus renginius