Akcija "Renkuosi gyvybę"

Laisvos visuomenės institutas š. m. spalio mėn. 30 d. (trečiadienį) prieš pat Vėlines inicijuoja akciją „Renkuosi gyvybę“, kurios tikslas – prisiminti visus dėl abortų negimusius kūdikius bei skleisti žinią, kad kiekviena pradėta gyvybė

turi teisę gimti, o kiekviena kūdikio besilaukianti mama, šeima turi sulaukti pagalbos.

Lietuvoje 2018 metais vien oficialiais duomenimis buvo atlikti 3 590 abortų. Tai didžiulė netektis mamai, tėčiui ir visai Lietuvai. Abortas ne tik nutraukia pradėto vaiko gyvybę, bet taip pat fiziškai ir dvasiškai žaloja jo mamą bei stiprina visuomenės toleranciją smurtui prieš silpnus, pažeidžiamus asmenis. Išvengti aborto pasekmių - pasirinkti gyvybę - padeda krizės ištiktoms nėščioms moterims laiku suteikta kokybiška psichologinė, socialinė, materialinė, teisinė ir dvasinė pagalbą.

Kviečiame visas bendruomenes, tikinčiuosius solidarizuotis ir spalio 30 d. prisiminti maldose, kas galite – ir Šv. Mišių aukoje, visus negimusius kūdikius, o taip pat - visas krizės ištiktas moteris bei šeimas, kad jiems būtų laiku suteikta kokybiška ir reikalinga pagalba.

Tik visi kartu sutelkę jėgas galime mažinti aukų dėl abortų skaičių Lietuvoje. „Kiekvienas asmuo yra brangesnis už viso pasaulio auksą“ (Šv. Jonas Paulius II)

Programa:

18:30 Šv. Mišios Vilniaus Šv. Vysk. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedroje bazilikoje. Vysk. Darius Trijonis.

19:00 Žvakučių uždegimo momentas (Vilniuje, Katedros aikštėje).

Organizatoriai: VšĮ „Krizinio nėštumo centras“, Kolumbo Riteriai, Ateitininkų federacija, Šv. Tomo Moro klubas

Peržiūrėti viską