Ištarti TAIP ir leistis į nuotykį!

Į tokį kitoLink.lt kvietimą praėjusį savaitgalį susitikti Pakutuvėnuose atsiliepė virš 20 nuostabių dalyvių, kurie džiugino vieni kitus naujomis pažintimis, patyrimais, bendryste gamtoje.

Tiems, kas daug svajoja, dar daugiau pridėta! Ne tik plaukti baidarėmis, bet ir skristi link debesų!

"Tai buvo ypatingas ir nuostabus laikas puikioje, nepakartojamos sudėties kompanijoje. Visi tokie šaunūs žmonės! Tokia gera nuotaika, toks paprastas ir lengvas bendravimas, užbūrė iki begalybės. Noriu dar!”

"Nuostabi stovykla su tikinčiais žmonėmis.”

"Mes norėjom, atvažiavom. Visa kita buvo Jo valioje." - dalijosi dalyviai. Aimirkomis iš šio savaitgalio taip pat dalinamės mūsų Facebook paskyroje. Pasižvalgyki!

Smagiai apšilę kojas baidarių žygyje, nekantraujame tave pakviesti į naują nuotykį! Šį kartą laukia Panemunė - regionas, stebinantis savo architektūros ir gamtos objektais, šimtmečiais kurtomis istorijomis. Gal būtent čia savo istoriją pradėsi kurti ir Tu? :) Savaitgalio metu su gide Egle smagiai bei turiningai patyrinėsime Panemunės kelią Kaunas – Jurbarkas bei nuostabaus grožio Sudargo piliakalnius Kaliningrado pasienyje, aplankysime Panemunės pilis, dvarus bei kitus dėmesio vertus objektus, o saulę palydėsime Panemunės pievose. Tačiau svarbiausia - bus laiko susipažinti, pabendrauti, pasidžiaugti nuostabia gamta, patirti tikinčių žmonių bendrystę. Puiki proga atrasti kažką naujo ir įveikti savo baimes! Ar prisijungsi? Daugiau apie renginį…

Ar įsivaizduoji tą jausmą, kai grįžti iš n-tojo pasimatymo ir supranti, kad nieko su šiuo žmogumi neišeitų? Tokiais jausmais prasidėjo meilės istorija, kuria atvirai ir nuoširdžiai su mumis dalinasi jau 25-oji kitoLink.lt susipažinusi ir Santuokos sakramentą priėmusi pora! Jie drąsina: “Nenurašyk, leiskis į pažinimo nuotykį! Parašyk dar vieną laišką, o gal suteik dar vieną šansą pasimatymui. O jei prireiks susiorientuoti, prašyk ženklų iš Dievo! “

Nenusiminki, jei vis dar nesutikai sau artimo žmogaus. Artėjant Žolinės šventei Tavo paieškas palydime malda pavesdami Mergelės Marijos globai ir dovanojame Tau kitoLink.lt vasaros nuolaidą narystei:

Visą savaitę, nuo rugpjūčio 15 d. iki rugpjūčio 21 d. narystę svetainėje aktyvuoti galėsi su 30 % nuolaida! Šis vasaros pasiūlymas galioja su kodu ZOLINE2020.

Kaip tai padaryti? Prisijunk prie savo paskyros, spausk “Narystė” arba “Aktyvuoti narystę dabar”, pasirink narystės laikotarpį, įrašyk kupono kodą ZOLINE2020 ir spausk “Užskaityti”. Rask savo gyvenimo žmogų!

kitoLink.lt

Peržiūrėti viską

Raskite savo gyvenimo žmogų!


Registruotis