Interneto dienraštis - Bernardinai.lt

www.bernardinai.lt – verta skaityti kasdien.

ESAME krikščioniškas dienraštis internete.

PASAKOJAME apie religiją, kultūrą, politiką, visuomenę, šeimą ir sveikatą, mokslą ir gamtą bei specialiai jaunimui skirtas temas.

SIEKIAME padėti žmogui geriau suprasti save, kitus.

PUOSELĖJAME bendrystės ir dialogo erdvę, kurioje tiek tikintys, tiek ieškantys žmonės galėtų sąžiningai svarstyti visus rūpimus klausimus.

 

Socialinis projektas "Tu - ne vienas!"

Reaguojant į vis didesnes psichologinių problemų apraiškas Lietuvoje, jauni profesionalai iš skirtingų šalių susibūrė tam, kad sukurtų internetinę erdvę,  kurioje kiekvienas rastų reikalingą psichologinę ir emocinę pagalbą. Atsižvelgiant į dažniausiai pasitaikančias psichologines problemas ir kylančius klausimus, svetainė suskirstyta į keturias kategorijas: apie depresiją, stresą, motyvaciją ir bendravimą bei santykius. Visi publikuojami straipsniai orientuoti į konkrečias problemas ir klausimus.

Jei reikia asmeninio patarimo, užsukite į PAGALBOS LINIJĄ, kurioje galite pateikti (ne)asmeninius probleminius klausimus. Psichologijos ir kitų socialinių mokslų profesionalai nemokamai padeda atsakydami į pateikiamus klausimus, o jų atsakymai viešai publikuojami. Tokiu būdu kuriame praktinių patarimų bazę.

Nuolat stengiamės plėsti veiklos apimtį. Tikimės, kad kiekvienas Jūsų apsilankymas padės Jums pasijausti tvirčiau ir pozityviau, o svarbiausia – pajusite, jog nesate vienas! 

 Nuoširdžiai, Tu - ne vienas! komanda

www.tunevienas.lt

 

Raskite savo gyvenimo žmogų!


Registruotis