Apie asmens duomenų apsaugą atsižvelgiant į 2018 m. gegužės 25 d. Įsigaliojantį Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (ES) 2016/679

Mes atsakingai žiūrime į jūsų asmeninių duomenų apsaugą. Tvarkome jūsų asmeninius duomenis konfidencialiai, laikantis duomenų apsaugos teisės aktų bei šios privatumo politikos nuostatų.

Naudotis mūsų svetaine paprastai galima nepateikiant asmeninės informacijos. Asmeninė informacija, tokia kaip vardas, adresas ar el. pašto adresas yra pateikiami dalyviui savanoriškai sutikus. Šie duomenys nebus atskleisti tretiesiems asmenims be aiškaus jūsų sutikimo. Savo pateiktus duomenis be papildomo mokesčio galite peržiūrėti bet kuriuo metu. Taip pat turite teisę bet kuriuo metu ir nemokamai pareikalauti ištrinti visus mums pateiktus Jūsų duomenis.

Prašome atkreipti dėmesį, kad duomenų perdavimas internetu (pvz., Bendraujant el. paštu) negali suteikti visapusiškos saugumo garantijos, todėl visiška duomenų apsauga nuo trečiųjų šalių prieigos nėra įmanoma.

Jei turite nusiskundimų dėl savo teisių į duomenų apsaugą, prašome su mumis susisiekti. Taip pat galite kreiptis į LR valstybinę duomenų apsaugos inspekciją: www.ada.lt

Slapukai

Interneto svetainėje iš dalies naudojami taip vadinami slapukai. Slapukai nekenkia jūsų kompiuteriui ir neperduoda virusų. Slapukai padeda užtikrinti, kad mūsų pasiūlymas būtų patogesnis, veiksmingesnis ir saugesnis. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie yra išsaugomi jūsų kompiuteryje ir saugomi jūsų naršyklėje.

Dauguma mūsų naudojamų slapukų yra taip vadinami "sesijos slapukai". Jie automatiškai ištrinami po Jūsų apsilankymo. Kiti slapukai lieka jūsų įrenginyje tol, kol juos ištrinsite. Šie slapukai leidžia mums atpažinti jūsų naršyklę kitą kartą, kai lankotės svetainėje.

Galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad būtumėte informuojami apie slapukų nustatymą ir galėtumėte leisti slapukus tik atskirais ar tam tikrais atvejais arba apskritai pašalinti ir įgalinti automatinį slapukų šalinimą uždarant naršyklę. Slapukų išjungimas gali apriboti šios svetainės funkcionalumą.

Serverio failai

Puslapio teikėjas automatiškai surenka ir saugo informaciją vadinamuose serverio registracijos failuose, kuriuos jūsų naršyklė mums perduoda automatiškai. Tai yra:

Naršyklės tipas / naršyklės versija

Naudojama operacinė sistema

URL nuoroda

Prieiga prie besijungiančio kompiuterio 

Serverio užklausos laikas

Šie duomenys negali būti priskirti konkretiems asmenims. Šių duomenų sujungimas su kitais duomenų šaltiniais nebus atliekamas. Mes pasiliekame teisę retrospektyviai patikrinti šiuos duomenis, jei sužinotume apie konkrečius neteisėto naudojimo atvejus.

Anketa užklausoms

Jei atsiųsite mums užklausą naudojant mūsų kontaktinę anketą, jūsų užklausos duomenys, įskaitant ten Jūsų pateiktą kontaktinę informaciją, bus išsaugoti tam, kad galėtume apdoroti Jūsų užklausą ir atskakyti į kilusius klausimus. Šia informacija be jūsų sutikimo mes nesidaliname.

Naujienlaiškio užsakymo duomenys

Jei norite gauti mūsų svetainės naujienlaiškį, mums reikia Jūsų el. pašto adreso, taip pat informacijos, patvirtinančios, jog esate nurodyto el. pašto adreso savininkas ir sutinkate gauti naujienlaiškį. Kiti duomenys nėra renkami. Mes naudojame šiuos duomenis išimtinai naujienlaiškio informacijos pateikimui ir neperduosime trečiosioms šalims.

Savo sutikimą saugoti šuos duomenis bei el. pašto adresą, naudojamus naujienlaiškio siuntimui galite atšaukti bet kuriuo metu, pavyzdžiui, pasinaudojant naujienlaiškio pabaigoje esančia nuorodą "atsisakyti prenumeratos”.

Privatumo politika naudojant Google Analytics

Svetainėje naudojama Google Analytics analizės paslauga, kurią teikia "Google Inc.”, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, JAV. "Google Analytics" naudoja vadinamus slapukus. Tai yra tekstiniai failai, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ir kurie leidžia analizuoti kaip naudojatės tinklapiu. Slapuko sukurta informacija apie jūsų naudojimąsi šia svetaine paprastai siunčiama į "Google" serverį JAV ir ten saugoma.

Tačiau jei šioje svetainėje bus įjungtas IP anonimizavimas, jūsų IP adresą "Google" iš anksto sutrumpins Europos Sąjungos valstybėse narėse ar kitose Europos ekonominės erdvės susitarimo šalyse.  Visas IP adresas bus siunčiamas į "Google" serverį JAV ir ten sutrumpintas tik išskirtiniais atvejais. Šios svetainės operatoriaus vardu "Google" naudos šią informaciją įvertinti, kaip naudojatės svetaine ir ataskaitų apie svetainės veiklą sukūrimui.

Galite neleisti išsaugoti slapukų pasirenkant atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, tačiau atkreipiame dėmesį, jog gali būti, kad tokiu atveju negalėsite pilnai naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Be to, galite neleisti "Google" slapukams rinkti duomenų, susijusių su jūsų naudojimusi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą), taip pat ir "Google" naudoti šiuos duomenis atsisiunčiant naršyklės papildinį pasinaudojant šia nuoroda: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=lt

Privatumo politika naudojant Piwik

Ši svetainė naudoja atviro kodo interneto analizės paslaugą Piwik. Piwik naudoja vadinamus "slapukus". Tai yra tekstiniai failai, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ir kurie leidžia analizuoti kaip naudojatės tinklapiu. Šiuo tikslu slapukų sukurta informacija apie naudojimąsi šia svetaine yra saugoma mūsų serveryje. Prieš išsaugant informaciją IP adresas yra anonimizuojamas. 

Slapukų sukurta informacija apie naudojimąsi šia svetaine nebus atskleista trečiosioms šalims. Galite neleisti išsaugoti slapukų pasirenkant atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, tačiau atkreipiame dėmesį, jog gali būti, kad tokiu atveju negalėsite pilnai naudotis visomis šios svetainės funkcijomis.

Jei nesutinkate su jūsų duomenų saugojimu ir naudojimu, galite išjungti duomenų saugojimą ir naudojimą čia. Tokiu atveju jūsų naršyklėje bud įdiegtas atsisakymo slapukas, kuris neleis Piwik išsaugoti naudojimosi duomenų. Jei ištrinsite slapukus, taip pat bus pašalintas ir"Piwik" atsisakymo slapukas. Jei vėl apsilankysite mūsų svetainėje, atsisakymas turės būti iš naujo aktyvuojamas.

Dalyvavimas kitoLink.lt organizuojamuose renginiuose

Dalyvaudami katalikiškos pažinčių svetainės renginiuose (pvz., pramoginiuose rengiuose, rekolekcijuose ar seminaruose) sutinkate, kad kitoLink.lt tvarkytų Jūsų pateikiamus asmeninius duomenis. Jūsų pateikti duomenys nebus atskleisti trečiosioms šalims.

Privatumo politika naudojant “YouTube"

Mūsų svetainė naudoja "plugins" iš "Google" veikiančio "YouTube" puslapio. Svetainės operatorius yra "YouTube", LLC, 901 Cherry Ave, San Bruno, CA 94066, JAV. Kai apsilankysite vienoje iš svetainių, kuriuose yra įdiegti "YouTube" įskiepiai, būsite prisijungti prie "YouTube" serverių. "Youtube" serveris gaus informaciją apie tai, kuriame mūsų tinklapių lankėtės. 

Jei esate prisijungę prie savo "YouTube" paskyros, "YouTube" leis Jums tiesiogiai susieti savo naršymą su asmeniniu Jūsų profiliu. Šito galite neleisti atsijungiant nuo savo "YouTube" paskyros.

Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkyti naudotojo duomenis, rasite "YouTube" privatumo politikoje adresu: www.google.com/intl/lt/policies/privacy.

Registracija svetainėje

Svetainėje galite užsiregistruoti tam, kad galėtumėte naudotis papildomomis svetainės funkcijomis. Duomenys, kuriuos prašome įvesti registruojantis reikalingi tik tam, kad galėtumėte naudotis tuo mūsų teikiamu pasūlymu ar paslauga, kuriai registravotės. Šiuos duomenis saugome tol, kol vartotojas paprašo juos ištrinti. Pranešimams apie svarbius pakeitimus, pvz., apie pasiūlymo apimtį ar techninius pakeitimus, mes naudojame registracijos metu Jūsų nurodytą el. pašto adresą.

Duomenų apdorojimas (kliento ir sutarties duomenys)

Mes renkame, apdorojame ir naudojame asmeninius duomenis tik tiek, kiek jie reikalingi teisinių santykių sukūrimui, jų turiniui ar pakeitimams (aprašomieji duomenys). Mes renkame, apdorojame ir naudojame asmeninę informaciją apie naudojimąsi mūsų svetaine (naudojimosi duomenys) tik tiek, kiek tai būtina norint įgalinti naudotoją naudotis paslauga arba už ją atsiskaityti.

Duomenų perdavimas sudarant sutartį dėl paslaugų ir skaitmeninio turinio

Trečiosioms šalims asmens duomenis perduodame tik tuo atveju, jei tai būtina pagal sutarties sritį, pavyzdžiui, bankui, atsakingam už mokėjimo tvarkymą.

Tolesnis duomenų perdavimas nevyksta arba tik tuo atveju, jei jūs aiškiai sutinkate su duomenų perdavimu. Jūsų duomenų kitais tikslais, kaip pavyzdžiui, reklama, trečiosioms šalims neperduodame, nebent yra gautas aiškus Jūsų sutikimas.

Informacija apie duomenis, jų atšaukimas, blokavimas

Jūs turite teisę bet kuriuo metu nemokamai gauti informaciją apie jūsų saugomus asmeninius duomenis, jų kilmę ir gavėją bei duomenų tvarkymo tikslą bei turite teisę pataisyti, blokuoti ar ištrinti šiuos duomenis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie Jūsų asmens duomenis, susisiekite su mumis adresu, nurodytu rekvizituose: info(at)kitolink.lt

Draudimas platinti reklaminę informaciją

Bet koks neteisėtas reklaminės informacijos platinimas naudojantis svetaine yra neleistinas. Pastebėjus komercinės paskirties ar bet kokį kitą neteisėtai patalpintą turinį ir/ar piktnaudžiavimą juo (pvz. reklaminiai el. laiškai), kitoLink.lt pasilieka teisę nedelsiant imtis teisinių veiksmų. 

Raskite savo gyvenimo žmogų!


Registruotis