Šventinė nuolaida narystei

Šv. Kalėdos ir Naujųjų metų pradžia neretai yra tas metas, kuomet peržvelgiame savo pasiryžimus bei svajones. Viena iš jų gali būti savojo žmogaus paieška.

“Šiuo stebuklingu šventiniu laikotarpiu visiems svetainės nariams linkime laukti, tikėti ir būti kantriems!”  - Eglė ir Artūras.

Visa širdimi prisidėdami prie Eglės ir Artūro palinkėjimų (šios poros pažinties istoriją rasite čia) kviečiame ne tik laukti, bet ir žengti žingsnį savo svajonės link – visą savaitę nuo Šv. Kalėdų iki Naujųjų Metų (2018 12 25 – 2019 01 01) narystę svetainėje įsigyti bei pratęsti galite su 30% nuolaida!

Net jei jūsų narystė šiuo šventiniu laikotarpiu nėra pasibaigusi, Jūs taip pat galite pasinaudoti pasiūlymu. Įsigyjant narystę tiesiog nepamirškite įvesti nuolaidos kodo „Kaledos2018”.

Taip pat primename, kad narystę kaip dovanų kuponą galite įteikti ir savo draugams bei bičiuliams. Jei jie vertina tikinčių žmonių bendrystę, tikrą draugystę ir Santuokos grožį, ši dovana juos tikrai nudžiugins. Apie tai, kaip įsigyti dovanų kuponą  daugiau informacijos rasite čia.

Raskite savo gyvenimo žmogų! 

kitoLink.lt

Peržiūrėti viską