Jei Šv. Valentino dieną jaučiatės vieniši...

Štai ir vėl šv. Valentino diena! Bet jei jaučiatės vienišas ar vieniša, ji gali tapti viena liūdniausių dienų metuose... Kai aplink visi lyg pamišę „dabinasi“ raudonomis širdelėmis, nejučiom norisi ieškoti išsigelbėjimo plano.

Prekybininkams ši diena yra viena pelningiausių, todėl jie kaip įmanydami stengiasi mums nurodyti, kaip turėtume ją praleisti. Neleiskime kitiems spręsti už mus. Dr. Gudrun Kugler, tarptautinio kathTreff katalikų pažinčių tinklo įkūrėja primena, kad šv. Valentino diena gali būti viena tinkamiausių dienų parodyti savo meilę kitiems, sau, Dievui.

Dalinamės keletu idėjų.

Pakvieskite bičiulių, kurie galbūt taip pat jaučiasi vieniši, tiesiog smagiai pavakaroti drauge. Kartu paruoškite vakarienę ar pakvieskite atsinešti po savo pagamintą patiekalą. Padovanokite jiems po nedidelę savo rankų darbo dovanėlę ir taip juos maloniai nustebinkite.

Tikriausiai pažįstate ką nors, kam reikia pagalbos – gal tai vienišas senyvas giminaitis ar kaimynas? Nelaukite. Pradžiuginkite skambučiu, paruoškite ir nuneškite šiek tiek maisto ar tiesiog praleiskite popietę kartu. 

Jei turite vaikų ar anūkų – praleiskite dieną kartu: palepinkite juos skanumynais, pažaiskite stalo žaidimų ar kartu pažiūrėkite filmą. 

Gal turite draugų, kurie yra sukūrę šeimą ir augina mažus vaikus? Pasisiūlykite pabūti su mažyliais ir padovanokite jauniems tėvams laisvą vakarą!

Padarykite ką nors gero sau.

Skirkite šią dieną poilsiui. Po įtemptų darbų tai gali būti kaip tik tai, ko Jums labiausiai reikia. Leiskite sau ilgiau pamiegoti, pasiimkite knygą, kuriai paskaityti vis neradote laiko, pasilepinkite šiltoje vonioje, o gal ilgėliau pasivaikščiokite gryname ore. Jei jaučiate, jog atėjo metas konkretiems sprendimams – užsiregistruokite rimtoje pažinčių svetainėje ir užpildykite savo profilį.

Eikite į pasimatymą su Dievu.

Tai mylimasis, kuris pirmas Jus pamilo, laukia kiekvieno susitikimo su Jumis ir visada yra pasiruošęs išklausyti. Paskirkite šiam susitikimui konkretų laiką. Atverkite Jam savo širdį ir išsakykite troškimus. Tuomet klausykitės Jo. Tikrai pajusite, kaip širdis prisipildo ramybės ir Meilės. Tai gali būti pati geriausia šv. Valentino diena, kokią esate turėję!

Peržiūrėti viską