Atpažinkite vėjus!

Kviečiame į praktinį-teorinį seminarą apie tarpusavio santykių ištakas - draugystę. Seminaro metu taikomi naratyvinės terapijos principai pasitelkiant aitvaro metaforą.

Aitvaras susijęs su estetiškumu, unikalumu, laisvės pojūčiu. Tai taikingumo ir draugiškumo simbolis, teikiantis džiaugsmą ne tik jį laikančiajam, bet ir kitiems. Tačiau kartais net ir gražiausias, spalvingiausias aitvaras niekaip nepakyla, tuo tarpu pats paprasčiausias ir elementariausias gali kuo puikiausiai sklęsti dangaus žydrynėje. Galbūt panašiai jaučiamės bendraudami su kitais žmonėmis - atiduodame visa, ką turime gražiausio, bet santykis lyg "stringa" ar net nutrūksta...

Gegužės 21 d. vyksiančio susitikimo metu kursime savo draugystės aitvarą, bendrai grupėje diskutuosime apie palankius ir nepalankius vėjus jį paleisti, skirsime laiko asmeninių vėjų atpažinimui, savo stipriųjų pusių - asmeninių savybių bei gebėjimų kurti tarpusavio ryšį - stiprinimui.

Seminarą veda sutuoktinių pora - Kristina ir Dainius Ušackai. 

Kristina - sveikatos psichologijos magistrė, sukaupusi didelę darbo patirtį tiek su poromis, tiek individualiai konsultuodama suaugusius, paauglius bei vaikus.

Dainius - dirba patyriminių mokymų srityje, aktyviai domisi psichologija bei veda užsiėmimus lytiškumo, vyriškumo temomis. 

Seminaras vyks unikalioje Kauno vietojePerkūno name. 

Vietų skaičius ribotas, tad registruokitės jau dabar!

Daugiau apie seminarą ir registracijos anketą rasite čia.

Peržiūrėti viską