Kaip efektyviai naudotis kitoLink.lt svetainės funkcijomis?

Džiaugiamės, kad ši tikinčių žmonių bendruomenė keičiasi ir auga kasdien - vieni prisijungia, kiti išeina, vieni sugrįžta, kiti keliauja į naują santykių etapą, vieni tik stebi, kiti aktyviai dalyvauja.

Vietos čia tikrai yra kiekvienam, nes šią svetainę sukūrėme tam, kad ieškotumėt dalintumėtės, padrąsintumėt ir įkvėptumėt vieni kitus kelionėje Kito link!

Norime, kad kitoLink.lt kaip galima geriau Jums pasitarnautų. Jei supratote, kad jau atėjo metas naujiems santykiams, kviečiame trumpai prisiminti pagrindines svetainės funkcijas, kad  galėtumėte jomis efektyviai naudotis užmezgant naujas pažintis:

Pradžia

Prisijungus prie savo paskyros svetainėje būsite nukreipti į pagrindinį langą, kuriame matysite naujai prisijungusių narių nuotraukas bei kitus tuo metu prisijungusius narius. Naujų narių sąrašas papildomas kasdien, tad neliksite nepastebėję naujų profilių.

Gimtadienių skiltyje matomi tie nariai, kurie artimiausiomis dienomis švęs savo gimimo dieną. Pasveikinkite juos! Pasirinkite nuotrauką, peržiūrėkite profilį ir nusiųskite asmeninę žinutę. Tai gali būti puiki pradžia pokalbiui!

 “Man patinkantys” skiltyje matysite narius, kurių profilius pažymėjote ženkliuku “Man patinka”. Narys, kurio profilį pažymėjote, apie tai nieko nesužinos, tačiau abu gausite mūsų el. pranešimą, jei kuris nors iš jums patinkančių sąrašo jūsų profilį taip pat pasižymės ženkliuku “Man patinka”.

Pagrindiniame savo paskyros lange taip pat rasite aktualius tekstus apie tarpusavio santykius, bendravimą, svetainės naujienas, kvietimus į artėjančius renginius bei forumo diskusijų santrauką. Paskutiniuose dviejuose paminėtuose ypatingai laukiame Jūsų aktyvaus įsitraukimo!

Profilis

Profilyje surašykite apie save tai, ką kiti turėtų sužinoti apie Jus. Ši informacija labai svarbi, nes pateikia pirmą įspūdį apie Jus. Ir nepamirškite nuotraukos! Ji pasako daugiau nei tūkstantis žodžių… Surašote, išsaugote ir viskas! Profilio informaciją galėsite papildyti bet kuriuo metu. Rekomenduojame laikas nuo laiko peržvelgti savo profilį ir informaciją atnaujinti.

Atitikimo testas

Krikščioniškomis vertybėmis pagrįsto atitikimo testo pagalba galėsite įvertinti, kiek bendrų dalykų yra tarp Jūsų ir kitų narių. Visų pirma jis apima klausimus, susijusius su charakterio savybėmis, gyvenimo būdu ir požiūriu į esminius dalykus. Atitikimo testai yra naudojami daugelyje pažinčių svetainių, tačiau tik kitoLink.lt atitikimo testas Jums leis sutelkti dėmesį į esminius dalykus ir temas, kurie yra svarbūs laimingai santuokai.  Atitikimo testą aktyvuoti galite savo profilyje. Testo pildymui skirkite pakankamai laiko, kad jo rezultatai padėtų rasti labiausiai Jums tinkamus narius.

Forumas

Forume bendrautkite su kitais, diskutuokite ir semkitės naujų idėjų. Čia sutiksite daug puikių žmonių. Kiekvienas kitoLink.lt bendruomenės narys gali kurti naujas temas. Tai lengva ir smagu!

Renginiai

Renginių kalendoriuje rasite nuorodas į renginius, seminarus bei susitikimus, kurie yra aktualūs vienužiams. Čia skelbiami kvietimai tiek į kitoLink.lt, tiek į bičiulių organizuojamus renginius. Jei žinote apie renginį, kuris galėtų būti įdomus ir kitiems kitoLink.lt bendruomenės nariams - būtinai paskelbkite apie jį! Tai padaryti gali kiekvienas svetainės narys.

Paieškos funkcija

Kaip rasti tinkamą narį? Paieškos funkcija leidžia ieškoti Jus dominančių narių pagal svarbiausius kriterijus - amžių, išsilavinimą, atstumą nuo Jūsų gyvenamos vietos. kitoLink.lt yra tarptautinio katalikiškų pažinčių svetainių tinklo dalis, todėl aktyvavę savo narystę svetainėje be papildomo mokesčio galite bendrauti su katalikais vienužiais ir iš kitų Europos šalių. Šalis, kurių narius norite matyti savo sąraše, Jūs galite pasirinkti vos vienu mygtuko paspaudimu. Savo paieškos rezultatus galite rūšiuoti pagal paskutinį prisijungimą, atitikimo testo rezultatus ar amžių.

Tiesioginis pokalbis (Chat)

Tiesioginio pokalbio (Chat) funkcija bendravimą leidžia pradėti paprastai, greitai ir spontaniškai. Tai pokalbis, matomas tik dviems tarpusavyje bendraujantiems nariams. Pasirinkite iš sąrašo tų, kurie tuo metu yra prisijungę ir pradėkite susirašinėjimą. Slaptas pokalbis taip pat yra galimas - tokiu atveju kiti nariai nemato, kad esatę prisijungęs. Tiesioginio pokalbio funkcija leidžia sukurti pokalbių grupę ar prisijungti prie jau vykstančios diskusijos. Išbandykite - tikrai paprasta ir įdomu!

Peržiūrėti viską

Raskite savo gyvenimo žmogų!


Registruotis