Internete meilę radusi Erika: svarbiausia – mokėti išlaukti

Pirmasis Lietuvoje katalikiškas pažinčių portalas kitoLink.lt kartu su savo nariais džiaugiasi pirmąja šioje erdvėje susipažinusia ir susituokusia pora.

Apie jų šventę rašėme jau anksčiau, o dabar gegužę susituokusi Erika nutarė plačiau papasakoti apie internetinio bendravimo patirtį ir pažintį su dabartiniu vyru.

Įspūdžiai – nevienareikšmiški

Pasak Erikos, jos požiūris į internetines pažintis ilgą laiką buvo skeptiškas. „Nors keletas draugų sukūrė šeimas po pažinties internetu, pati į tokį susipažinimo būdą žiūrėjau skeptiškai. Tačiau norėjosi šeimos, o atsiradus katalikiškam tinklalapiui, nutariau pabandyti“, – atskleidė ji. Moters teigimu, šį tinklapį paskatino pasirinkti ir tai, kad ji yra praktikuojanti katalikė.

Pasidomėjus, kokie Erikos įspūdžiai iš bendravimo kitoLink.lt erdvėje, moteris pabrėžė, kad įspūdžių pasitaikė labai įvairių. „Labai sunku pasakyti, kas patiko, kas ne, nes nelabai daug buvo laiko ten pasėdėti. Gal tik atkreipiau dėmesį, kad sunkiau bendrauti su užsiregistravusiais, kurie pateikia mažai informacijos, neįkelia nuotraukų“, – savo pastebėjimus atskleidė ji.

Vis dėlto gyvenime paradoksų netrūkstą, tą patvirtino ir tolesnis Erikos pasakojimas. „Mano būsimas vyras taip pat buvo vienas tų, kurių anketos – neužpildytos. Tačiau būtent dėl to ir susipažinome – aš paklausiau, kodėl registruojasi į tinklalapį, nors apie save nepateikia jokios informacijos, nurodyti tik gimimo metai. Taip ir užsimezgė mūsų bendravimas“, – prisiminusi bendravimo pradžią šypsosi Erika.

Romantiškas pasimatymas

Erika ir būsimasis jos sutuoktinis po neilgai trukusio bendravimo internetu pirmą kartą gyvai susitiko tikrai romantiškoje vietoje. „Pirmas pasimatymas buvo Vilniaus universiteto  Šv. Jonų bažnyčios varpinės bokšte, o po to ilgas pokalbis tęsėsi arbatos, kuris užtruko ilgai, nes vis buvo apie ką kalbėti. Antrą kartą noras susitikti buvo natūralus, tiesiog jautėsi kažkokia trauka“, – atskleidė ji.

Pasak Erikos, jų draugystė ilgai neužtruko, nes sužadėtuvės įvyko po 6 mėn. bendravimo „Mes pakankamai anksti supratom, norintys būti kartu ir kurti šeimą“, – pabrėžė gegužę susituokusi moteris.

Pataria nenuleisti rankų

„Džiaugiuosi, galėdama pasidalinti savo istorija. Po keleto nesėkmingų susitikimų su vaikinais iš kitoLink.lt buvau nutarusi atsisakyti šio bendravimo būdo, nes su kai kuriais net keletą minučių mandagiai bendrauti buvo sunku, bet taip jau nutiko, kad paskutinis laiškelis buvo sėkmingas“, – atviravo Erika.

„Labai norėčiau palinkėti visiems ieškantiems antrosios pusės išmokti pirmiausia būti su savimi, pamilti save, ieškoti artimo žmogaus ne iš baimės likti vieniems ar noro, kad tas kitas žmogus išspręstų mūsų problemas. Į santykius reikia eiti su nuoširdžios ir besąlygiškos meilės noru, noru dovanoti ją kitam, o ne gauti. Linkiu kantrybės, sugebėti išlaukti, atrasti tą aukso viduriuką, kai ir protas ir širdis bus vienybėje. Pasikartosiu – geriau jokio žmogaus šalia, negu bet koks. Pasitikėkit Dievu. Sėkmės visiems ieškantiems“, – pasidžiaugė Erika.

Peržiūrėti viską

Raskite savo gyvenimo žmogų!


Registruotis