Bendravimas internetu reikalauja budrumo

Didelis internetinės pažinčių svetainės pranašumas yra tas, kad čia gali užsiregistruoti daugybė žmonių.

Čia galite sutikti daug įvairiose šalies ar pasaulio vietose gyvenančių žmonių, kurie ieško patikimų, rimtų santykių. Tačiau nepaisant mūsų kasdienės svetainės priežiūros bei nario mokesčio, kuris yra tam tikra apsauga nuo lengvabūdžių nuotykių ieškotojų, negalime garantuoti, kad svetainėje neužsiregistruos ir piktavališkų ketinimų turintys asmenys. Neturime tokio aparato, kuris nuskanuotų žmogaus sąžinę, todėl bendraujant internetu išlikite budrūs.

Užsiregistravus svetainėje Jums anonimiškumą suteikia slapyvardis, o laiškų dėžutės pagalba galite saugiai bendrauti neatskleidžiant savo kontaktinių duomenų. Ja naudojantis turėsite laiko įsitikinti, ar norite tęsti pažintį ir tik Jūs nuspręsite, kada ir kam nurodyti savo el. pašto adresą, telefono numerį ar kitą asmeninę kontaktinę informaciją. Jei kas nors iš karto Jus ragina ar verčia parašyti savo el. pašto adresą ar telefono numerį, būkite atsargūs! 

Mėgaukitės susirašinėjimu, tačiau neatskleiskite savo asmeninės informacijos pernelyg anskti! Neskubėkite. Laikui bėgant tampa aišku ar žmogus iš tikrųjų panašus į tokį, kokiu save apibūdina profilyje. Raminantis ženklas yra pagarba Jūsų norui tęsti bendravimą susirašinėjant laiškais.

Būkite budrūs reaguodami į prašymus! Ypač jei kažkas prašo informacijos ar pinigų dar prieš pirmąjį susitikimą. Signalas būti atsargiam taip pat yra, jei laiško tekstas yra išverstas naudojant automatinio vertimo programas arba jei kas nors iš karto jus kviečia apsilankyti užsienyje.

Kilus įtarimams dėl nario parašykite mums info@kitolink.lt! Į tokius pranešimus žiūrime labai rimtai ir diskretiškai. Jei susirašinėdami jau sužinojote žmogaus vardą bei pavardę, galite ir patys paieškoti informacijos apie jį pasinaudojant interneto paieškos sistemomis. Pasinaudokite galimybėmis, kad priimtumėte pagrįstus sprendimus!

Peržiūrėti viską

Raskite savo gyvenimo žmogų!


Registruotis