APIE PROFILIO NUOTRAUKĄ

Ar kada susimąstėte, kiek svarbi yra profilio nuotrauka?

Žinant, kad moterims užtrunka apie 1/10 sekundės susidaryti pirmam įspūdžiui apie vyrą iš nuotraukos, ji gali būti lemiamas veiksnys, nuo kurio priklausys ar ji atsakys į Jūsų žinutę, ar ne. Moteriškos lyties atstovėms šio trumpučio laiko užtenka, kad iš veido išraiškos, laikysenos, drabužių bei kūno sudėjimo jos nuskaitytų informaciją, kuri arba patraukia jų dėmesį, arba ne. Neabejotinai profilio nuotrauka yra svarbi ir vyrams. Ne kartą kalbinę savo narius patyrėme, jog vyrų žvilgnį visų pirma patraukia akys ir šypsena. Tad, melosios, Jūsų veidas yra viso Jūsų profilio alfa ir omega! Tiesiog taip yra, kad ir kaip paviršutiniškai skambėtų…

Ir čia yra 2 geros naujienos! Viena jų - visi esame skirtingi ir mus traukia skirtingo tipo žmonės, tad nėra vieno šablono, kuriuo visi turėtume vadovautis. Kita - šiandieninės technologijos leidžia sukurti patrauklią, bet tikrą kiekvieno mūsų nuotrauką. Tad pildydami savo profilio anketą nepraleiskite šio žingsnio “pro pirštus”. Ką verta žinoti?

Pagrindinė profilio nuotrauka - klasikinis portretas

Svarbiausia yra pagrindinė profilio nuotrauka. Ji turėtų būti neseniai fotografuota ir nenudailinta fotošopo ar kitų nuotraukų redagavimo programėlių. Kiekvienas nusiviltų ir jaustųsi apgautas pirmojo pasimatymo metu sutikęs ne tą žmogų, kurį matė profilio nuotraukoje. Šiandien žmonės dažnai naudoja asmenukes. Tačau šis būdas ne visuomet pasiteisina, nes fotografuojant save iš arti optika gali iškraipyti Jūsų veidą. Verčiau paprašykite gero draugo ar draugės Jus nufotografuoti ir turėsite puikią nuotrauką. Tik nepamirškite keleto svarbių dalykų: žvelkite tiesiai į objektyvą, rinkitės natūralią šviesą ir neįkyrų foną, žavesio pridės šypsena, o jūsų grožį paryškins natūralus makiažas bei nenuobodi, bet ir neiššaukianti apranga.

Taip pat venkite dažniausiai pasitaikančių klaidų: neslėpkite savo veido po akiniais nuo saulės, nuotrauka netiks, jei būsite per toli ir dėl to Jus bus sunku įžiūrėti, venkite keistų rakursų, vietoj savo nuotraukos nedėkite gėlių, gamtos ar kitų objektų atvaizdų, na, o blogiausia, jei neįdėsite jokios nuotraukos. Iš patirties žinome, kad profiliai be nuotraukų yra daug rečiau skaitomi, nei tie, kuriuose yra bent viena nuotrauka.

Patarimas: paverskite fotografavimą malonia patirtimi, o ne stresu. Tai tikrai atsispindės Jūsų nuotraukoje!

Papildomos 2 - 7 nuotraukos

Pildydami kitoLink.lt profilį Jūs galite papildomai įkelti 2 - 7 nuotraukas. Jos turėtų atskleisti kažką iš Jūsų gyvenimo. Galbūt Jūsų užsiėmimą ar tai, ką mėgstate veikti laisvalaikiu, kur mėgstate leisti laiką ir kas teikia Jums džiaugsmo gyvenime. Svarbiausia, kad jaustumėtės patogiai. Nesijaudinkite dėl to, kad, pvz., nešiojatės keletą papildomų kilogramų. Esate unikalus - tai ir parodykite. Jei negalite nuspręsti, kokie tai gali būti dalykai - paklauskite jus gerai pažįstančio draugo. Bet kuriuo atveju nedvejodami įkelkite kuo daugiau savo nuotraukų - nuo to jūsų profilis taps tik įdomesniu! Juk nuotraukos pasako daugiau, nei tūkstančiai žodžių, pamenate?!

p.s. kitoLink.lt forume narių klausiame, į ką pirmiausiai atkreipia dėmesį skaitydami kitų narių profilius? Labai laukiame ir Jūsų pasidalinimų!

Peržiūrėti viską

Raskite savo gyvenimo žmogų!


Registruotis