Katalikiška pažinčių svetainė datesCatolicos.org Portugalijoje!

Spalio 22 – ąją minint Šv. popiežiaus Jono Pauliaus II liturginę šventę į katalikiškų pažinčių svetainių šeimą įsiliejo dar viena narė – katalikiška pažinčių svetainė datesCatolicos.org Portugalijoje.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad sutuoktiniai Antonio ir Marta Pimenta de Brito su meile ir užsidegimu ėmėsi svetainės įkūrimo bei administravimo darbų. Šis įvykis ne tik sulaukė didelio susidomėjimo bei palaikymo Portugalijoje, bet kartu liudija ir apie tai, kaip svarbu žmonėms, ieškantiems savo būsimo sutuoktinio/-ės, nepriklausomai nuo šalies, kurioje jie gyvena,  turėti saugią ir patikimą erdvę krikščioniškomis vertybėmis paremtam bendravimui.

Tuo pačiu norime priminti, kad kitoLink.lt svetainė, būdama tarptautinio kathTreff katalikiškų svetainių tinklo dalimi, savo nariams sudaro galimybes bendrauti su kitų šalių katalikiškų svetainių nariais. Tam savo paskyros nustatymuose reikia pasirinkti svetaines, kurių nariams Jūsų anketa gali būti rodoma ir kurių narius norite matyti savo paieškos rezultatuose.  

Šv. Jonai Pauliau II-asis, meilės kultūros puoselėtojau, šventumą kaip gyvenimo matą nurodantis mokytojau, krikščioniškų šeimų globėjau ir sutuoktinių stiprintojau, užtark ir pagelbėk visiems besiilgintiems ir ieškantiems savo būsimo sutuoktinio/-ės!

Peržiūrėti viską