Ketvirtojo kitoLink.lt gimtadienio dovanos!

Prieš ketverius metus kovo 19 d. Lietuvoje pradėjo veikti katalikiška pažinčių svetainė kitoLink.lt. Džiaugiamės ir dėkojame, kad esate kartu, kad drauge su mumis kuriate šią bendravimo erdvę, dalinatės savo džiaugsmais ir atradimais!

Ypatingai džiaugiamės dėl tų, kuriems ši pažinčių svetainė davė apčiuopiamų vaisių - bene dvi dešimtys porų liudija, kad jų pažintis prasidėjusi čia, svetainėje kitoLink.lt atvedė prie draugystės, paženklintos Santuokos sakramento malone. Nuoširdžiai dėkojame visiems išdrįsusiems pasidalinti savosiomis pažinties istorijomis! “Negalėjau atsistebėti, kaip galingai ir subtiliai Dievas atsiunčia stebuklus... net internetu!” - džiaugiasi svetainėje vienas kitą suradę Monika ir Linas.

Koks gi Gimtadienis be dovanų?! Paruošėme jums net kelias!

  • Kovo 19 d., minint Šv. Juozapo, Mergelės Marijos sužadėtinio dieną, už visus ieškančius sau artimo žmogaus ir kitoLink.lt bendruomenę kun. A. Kazlauskas Šv. Mišias aukojo Šventojoje Žemėje, Magdalos šventovėje! Nesvarbu ar sau tinkamo partnerio ieškote kitoLink.lt svetainėje, ar kur kitur, šią savo paiešką būtinai palydėkite malda. Dievas mūsų širdis pažįsta geriausiai. Juk be Jo žinios ir valios nė vienas plaukas nenukrenta mums nuo galvos!  Šiandien minėdami Šv. Juozapo, sužadėtinių globėjo dieną, prašykime jo užtarimo ir kasdien melsdamiesi prašykite sau tinkamo sutuoktinio... ir savo paieškose visiškai pasitikėkite Dievu.

  • Nors Dievas pažįsta mūsų širdies ilgesį, mūsų pačių iniciatyva taip pat yra svarbi! Ketvirtojo kitolink.lt Gimtadienio proga kviečiame pasinaudoti ypatinga nuolaida - nuo 2019 m. kovo 19 d iki kovo 20 d. su kodu "KITOLINK2019" narystę aktyvuoti galite su 50% nuolaida!
    Kaip tai padaryti? Prisijunkite prie savo paskyros svetainėje kitoLink.lt, spauskite „Narystė“ arba „Aktyvuoti narystę dabar“, pasirinkite narystės laikotarpį, įrašykite kupono kodą KITOLINK2019 ir spauskite “Užskaityti“. 

  • NAUJIENA: Veiklą pradeda kitoLink.lt klubas! Bendravimas internetu neprilygsta gyvo bendravimo džiaugsmui, todėl kviečiame bent kartą per mėnesį susitikti, pabendrauti, kurti, keliauti, tiesiog kartu leisti laiką! Pirmasis klubo susitikimas - Stalo žaidimų vakaras" kovo 28 d. Vilniuje! Informaciją apie kitus klubo renginius sekite svetainės Renginių skiltyje

Džiaugsmingos kelionės KITO LINK!

kitoLink.lt komandos vardu - 

Jurgita ir Vytautas Saliniai

Peržiūrėti viską