Rugpjūčio 15 - 19 d. narystė svetainėje už ypatingą kainą!

Pasinaudokite kitoLink.lt vasaros pasiūlymu ir narystę kitoLink.lt galėsite aktyvuoti tik už pusę kainos!

“Susipažinę kitoLink.lt pagalba jau už poros savaičių tapsime šeima. Labai džiaugiamės sutikę vienas kitą, esame iš skirtingų miestų, tad kitoLink.lt buvo priemonė ar būdas susipažinti ir užmegzti pirmąją pažintį. Jūsų svetainę rekomenduojame visiems draugams, kurie dar nėra atradę savo antrosios pusės. Ačiū už jūsų veiklą ir kad nuostabius darbus darote! Sėkmės didžiausios!” - štai tokio džiugaus laiško sulaukėme vos prieš keletą dienų!

Šių sužadėtinių kelionę į santuoką ir Jūsų paieškas artėjant Žolinės šventei palydime malda pavesdami Mergelės Marijos globai ir kviečiame nenusiminti, jei vis dar nesutikote sau artimo žmogaus. Ar žinote, jog tikimybė rasti sau artimą sielą krikščioniškomis vertybėmis paremtose pažinčių svetainėse yra penkis kartus  didesnė nei įprastiniuose pažinčių portaluose? Kaip liudija poros, kitoLink.lt yra viena iš galimybių susipažinti ir per santuoką bei šeimą šlovinti Dievą. Be to, aktyvavus narystę svetainėje be papildomo mokesčio galima bendrauti su katalikais vienužiais net iš dešimties Europos šalių, tad kviečiame pasinaudoti kitoLink.lt vasaros pasiūlymu:

Rugpjūčio 15 - 19 d. narystę svetainėje kitoLink.lt galėsite aktyvuoti tik už pusę kainos!  Šis vasaros pasiūlymas galioja su kodu ZOLINE2019.

Kaip tai padaryti? Prisijunkite prie savo paskyros svetainėje kitoLink.lt, spauskite „Narystė“ arba „Aktyvuoti narystę dabar“, pasirinkite narystės laikotarpį, įrašykite kupono kodą ZOLINE2019  ir spauskite “Užskaityti“. 

Raskite savo gyvenimo žmogų!

kitoLink.lt komanda

Peržiūrėti viską