Kaip efektyviai bendrauti kitoLink.lt

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į keletą svarbių dalykų, kurie palengvins Jūsų bendravimą svetainėje.

  • Jūsų profilis yra visa ko pradžia. Kuo daugiau informacijos jame pateiksite, tuo daugiau bendrų temtų pokalbiui bus galima surasti. Būkite sąžiningi save pristatydami ir nepamirkšite paminėti ko nors išskirtinio, nes esate unikalus. Ir tai tikra tiesa! :-)
  • Nuotrauka pasako daugiau už tūkstantį žodžių. Patalpinti bent vieną, o dar geriau – keletą nuotraukų profilyje yra labai svarbu. Patirtis rodo, kad profiliai su nuotrauka yra dažniau skaitomi - juk daug smagiau bendrauti su tuo, kurį matai. Ir tai nereiškia, kad turite įkelti bet kokią internete susirastą nuotrauką tam, kad anketą užpildytumėte pagal reikalavimus. Pasirinkite tokią nuotrauką, kurioje atrodote natūraliai ar paveikslėlį, kuris kuri geriausiai atspindėtų Jūsų asmenybę. Tiesiog šypsokitės ir būkite savimi!
  • Užpildykite atitikimo testą - jo rezultatai leis Jums greitai pamatyti ar daug bendra turite su Jus dominančiu nariu. 
  • Pamirškite stereotipą, jog užkalbinti pirmasis turėtų vyras. Nelaukite! Puiki dingstis pradėti pokalbį gali būti gimtadienio pasveikinimas ar Jūsų mėgstamas užsiėmimas, kurį pastebėjote ir kito nario profilyje. Neignoruokite ir savo širdies balso - jei norisi užkalbinti - tai ir padarykite! Tam puikiai pasitarnaus ir tiesioginio pokalbio - „Kalbėtis dabar“ funkcija.
  • Nežvelkite į kiekvieną Jus užkalbinusį tik kaip į potencialų gyvenimo partnerį! kitoLink.lt yra tokių kaip Jūs žmonių bendruomenė, todėl čia sutiksite žmonių, su kuriais bus smagu tiesiog nueiti į kiną, išsiruošti į iškylą gamtoje ar šaltą žiemos vakarą susėsti pokalbiui prie arbatos.
  • Naudokitės Forumu. jei turite neatsakytų klausimų, domitės tam tikra tema ar žinote apie dėmesio vertą renginį - rašykite ir dalinkitės apie tai Forume! Diskusija įdomia tema gali būti draugystės ar artimesnių tarpusavio santykių pradžia!
  • Jei Jus sudomino profilis asmens, kurio narystė šiuo metu yra pasibaigusi - nenusiminkite! Parašykite jam laišką - tai paskatins jį atnaujinti savo narystę!
  • Nepamirškite atsakyti į gaunamus laiškus netgi tada, jei su kuo nors nenorite tęsti pokalbio. Net ir trumpas neigiamas atsakymas yra mandagumo bei pagarbos kitam asmeniui ženklas.

Galiausiai norime priminti - internetas yra tik pirminė pažinties vieta. Užuot ilgai naršę interneto platybėse daugiau būkite tarp žmonių ir dalinkitės gera nuotaika!

Peržiūrėti viską