Bendravimas internetu - apie ką kalbėtis?

Pamatėte profilį, kuris Jums patinka ir norėtumėte nusiųsti šiam nariui žinutę, tačiau nežinote ką parašyti? Ir kaip toliau palaikyti pokalbį?

Čia rasite 5 pokalbių temas, puikiai tinkančias pradėti susirašinėjimą internetu:

1. Jūsų pomėgiai.

Tai dalykai, be kurių jūs tiesiog negalite gyventi. Jie atneša džiaugsmą į jūsų gyvenimą, suteikia Jums pasitikėjimo savimi, o pasidalindamas tuo, kuo gyvenate tikrai galite sudominti. Savo pomėgiais trumpai pasidalinote savo kitoLink.lt profilyje, bet dabar jūs turite galimybę pasikalbėti, kodėl iš tiesų Jums patinka tai, ką darote. Nesvarbu, ar tai ėjimas į teatrą, salsos šokių pamokos ar fotografijos kursai - tai žadina smalsumą ir paieškas to, kas Jus jungia. 

Svarbu suprasti, kad jungia ne tik bendri pomėgiai. Skirtingos Jūsų pomėgių sritys taip pat gali paskatinti labiau domėtis vienas kitu ir vesti į artimesnių santykių etapą. Esate pamėgę leisti laiką gamtoje, o Jūsų pašnekovas pirmenybę teikia gyvos muzikos koncertams? Gali būti, kad padėsite vienas kitam išbandyti kai ką naujo!

2. Gyvenimo tikslai

Leiskite savo pašnekovui sužinoti daugiau apie jus. Papasakokite kur matote save po 10 metų. Gal dirbsite svajonių darbą ar būsite sukūręs šeimą? Mintys apie savo siekius yra puiki savęs vertinimo užduotis parodanti jūsų apsisprendimą siekti šių tikslų. Jei jūsų santykiai sužydės, bus gera žinoti, kad jūsų siekiai papildo vienas kitą.

Taip pat gerai, jei tiksliai nežinote, ko norite. Yra žmonių, kurie vadvaujasi spontanišku požiūriu į gyvenimą, o gebėjimas gyventi šia akimirka taip pat yra svarbus.

3. Jūsų artimieji ir draugai

Jus supantys žmonės gali geriausiai apibūdinti Jūsų asmenį.  Jūsų šeima ir draugai ne tik daro įtaką jūsų elgesiui, bet tai, kaip apie juos kalbate, parodo Jūsų nuostatas.

Papasakokite savo pašnekovui apie savo artimuosius ir mėgstamus dalykus, susijusius su šiais žmonėmis. Ar turite giminaitį, kuris Jums padarė didelę įtaką? Gal vienas iš jūsų draugų turi įdomų darbą? Kalbant apie tuos, kuriuos mylite, galite nurodyti, kaip žiūrite į žmonių stipriąsias puses, trūkumus ir tarpusavio santykius.

4.  Apibūdinkite idealų savaitgalį

Dažnai daug laiko atiduodame profesiniams įsipateigojimams, tačiau tai, kaip praleidžiame savo laisvalaikį, gali daug atskleisti apie mūsų prioritetus ir motyvaciją.

Nepriklausomai nuo to, ką paprastai viekiate savaitgalį, pagalvokite, ką darytumėte, jei šio laiko nereiktų skirti įprastiniams įsipareigojimams. Pasikalbėkite apie tai, kur ir su kuo eitumėte. Gal čiuptumėte palapinę ir vyktumėte prie ežero, o gal rinktumėtės krepšinio varžybas? Tikimės, kad  idėjomis apie idealią šeštadienio popietę sužavėsite savo pašnekovą ir netrukus jas galėsite įgyvendinti drauge!

5. Dialogas

Laiškų pagalba galite daugiau papasakoti vienas kitam apie save, padėti daugiau sužinoti apie jūsų asmenybę. Tačiau nepamirškite pasinaudoti galimybe užduoti klausimus! Neturėtumėte tikėtis susitikimo nuolat kalbėdamas tik apie save. Svarbu, kad jūsų laiškai taptų panašūs į pokalbį, o aptariant temas plačiau vegtumėte nepatogių klausimų. Jei gavus pašnekovo atsakymus Jums norėsis sužinoti vis daugiau ir plačiau - tikriausiai bus laikas pereiti į naują santykių etapą!

Įdomios kelionės Kito link!

Peržiūrėti viską

Raskite savo gyvenimo žmogų!


Registruotis