Pirmąjį kitoLink.lt gimtadienį pasitinkame su džiugiomis naujienomis!

Kovo 19 d., Šv. Juozapo, Švč. Mergelės Marijos sužadėtinio iškilmės dieną švenčiame pirmąjį kitoLink.lt gimtadienį!

Nepaprastai džiaugiamės už tuos, kuriems svetainė kitoLink.lt padėjo susitikti! Bent dešimt porų atsiliepė, jog per pirmuosius gyvavimo metus kitoLink.lt padėjo jiems susipažinti.  Gegužės pabaigoje Santuokos sakramentą priims pirmoji kitoLink.lt pora! Gimtadienio išvakarėse gavome dar vieną žinią – apie savo vestuves pranešė dar viena pora!  „Turime padėkoti Jūsų puslapiui, kad jau 10 mėnesių esame kartu. Taigi istorija prasidėjo pernai balandžio mėnesį. Jau senai galvojome Jums parašyti ir pranešti šią džiugią žinią. Esame dėkingi Dievui už šį staigų ir malonų gyvenimo posūkį ir Jums - laidininkams. Vestuvės rugsėjo 24 mėn. taigi - mūsų istorija tęsiasi“. – rašo Angelė ir Gytis. Ar gali būti puikesnė Gimtadienio dovana?!

Katalikiška svetainė kitoLink.lt yra tarptautinio kathTreff katalikiškų pažinčių svetainių tinklo dalis. Šiandien prie šio tinklo prisijungia katalikiška pažinčių svetainė catoLink.ro Rumunijoje. Dabar to pageidaujantys kitoLink.lt nariai gali susipažinti ir bendrauti svetainėje net su 10 kitų Europos šalių katalikais vienužiais!

Šv. Juozapai, kilnusis Švč. Mergelės Marijos sužadėtini, ateik į pagalbą visiems trokštantiems sukurti krikščionišką šeimą!

Peržiūrėti viską