PENKTASIS kitoLink.lt gimtadienis!

Kovo 19 d., Šv. Juozapo, Mergelės Marijos sužadėtinio dieną, kitoLink.lt pasitiks savo penktąjį gimtadienį. Nuo pat svetainės atidarymo svajojome, kad kitoLink.lt būtų ne tik virtualaus bendravimo, bet ir gyvų susitikimų katalikams vienužiams vieta.

Su Dievo palaima ir entuziastingų kitoLink.lt savanorių pagalba ši svajonė virto realybe! Patyriminiai savaitgaliai, seminarai ir rekolekcijos, stalo žaidimų ir pasimatymų vakarai, susitikimai bei žygiai - kaskart kvietėme Jus patirti vis kitokį bendrystės laiką ir negalėjome įsivaizduoti, kad ateis metas, kuomet fiziškai vieni nuo kitų būsime taip atskirti. Ir nors, saugodami save ir Jus, negalime pakviesti pasimatymui, bet… GALIME BENDRAUTI, PALAIKYTI RYŠĮ IR KURTI DRAUGYSTĘ kitoLink.lt erdvėje!

Norėdami palengvinti bendravimą šiuo sudėtingu priverstinės izoliacijos laikotarpiu visiems, ieškantiems bendrakeleivio santuokai, DOVANOJAME BENDRAVIMO ERDVĘ BE KORONAVIRUSO! Susitikite virtualiai ir kurkite draugystę, kuri gali nuvesti net iki svajonės apie laimingą santuoką išsipildymo.

Du mėnesius be jokio narystės mokesčio kviečiame saugiai bendrauti svetainėje kitoLink.lt! Šiuo pasiūlymu galite pasinaudoti iki balandžio 13 d. aktyvuojant savo profilį su kodu „NELIKSIU VIENAS“. 

Kaip tai padaryti? Prisijunkite prie savo paskyros svetainėje kitoLink.lt, spauskite „Narystė“ arba „Aktyvuoti narystę dabar“,  įrašykite kupono kodą „NELIKSIU VIENAS“ ir spauskite “Užskaityti“. 

Likusiomis Gavėnios savaitėmis pamėginkime tinkamai išnaudoti mums tenkančius suvaržymus - sutelkime dėmesį į svarbiausius dalykus. Nereikšmingus ir nesvarbius darbus atidėkime į šalį ir atpažinkime tai, kas iš tiesų mus daro laimingais. Dalinkimės tuo, kas įkvepia ir drąsina, junkimės į maldą vieni už kitus, už sergančius ir kenčiančius. Tegul šis laikas dovanoja mums naują pradžią, pažadinančią sąmoningam ir dėkingumu pripildytam gyvenimui. Su Dievo pagalba iš šios situacijos visi išeisime vidumi paaugę ir sustiprėję.

Su viltimi!
kitoLink.lt komanda

Peržiūrėti viską