kitoLink.lt renginys: TOBULO GYVENIMO BELAUKIANT

Džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į pirmąjį kitoLink.lt renginį! Susitikime, pavakarokime ir pasikalbėkime apie vienužių svajones bei iššūkius ieškant savo vietos po saule.

Nori to ar nenori, sutinki su tuo ar ne, pritari tam ar ne visai, visuomenė, kuri mus supa, kultūra, kurioje gyvename, pasiūlo mums tam tikrus laimingo, pilnaverčio, sėkmingo gyvenimo scenarijus, programas. Baigti mokyklą, įstoti (būtinai!) į universitetą (būtinai!), susirasti gerą darbą (pageidautina ekonomikos, IT, verslo srityse), susirasti gerą vyrą, žmoną, susilaukti vaikų (dviejų, na gal dar trijų (dabar jau, sako, trys madinga, bet gink Dieve, ne daugiau), na ir taip toliau. Ilgimės tos paprastos, ramios, bet gilios laimės ne tik dėl to, kad „taip reikia“. Esame taip „surėdyti“, kad ir mūsų psichologija, ir mūsų fizilogija padiktuoja tam tikrų sprendimų tinkamiausią laiką.

Bet ką daryti, jei mūsų gyvenimas iškenta iš to įprasto, gamtos numatyto, socialiai priimtino ir sveikintino ritmo? Kaip gventi ne tik apsuptam laimingų draugų šeimų, bet ir ilgintis savo paties antros pusės? Laukti, kol laimė pati pasibels į duris ar vykdyti kurią nors vieną tų vienužiams skirtų „pagauk laimės paukštę pats” programų? Pasikalbėkim, tiesiog pasikalbėkim, kaip gyvenam šiandien, dėl ko nerimaujam, kas mus daro laimingais, ko ilgimės ir apie ką svajojam?

Svečiuose Toma Bružaitė. „Kataliko balso“ vadovė, Jono Pauliaus II mokymo apie kūno teologiją populiarintoja, įvairių visuomeninių ir katalikiškų iniciatyvų organizatorė.

Vakaro metu galėsime ne tik pasilabinti, susipažinti, pabendrauti, bet ir pasiklausyti gyvai atliekamos muzikos - gros Kauno Bigbendo solistas, saksofonistas Algis Šeduikis. 

Renginys vyks 2016.01.06. tavernoje "Buon Giorno", Vilniaus g. 34, Kaune. Vietų tavernoje nėra daug, tad jei norite įsitaisyti patogiai, vietą rezervuotis galite tel. 8 620 63777.

Pradžia 18:30. 

Vakaras atviras visiems! Iki pasimatymo!

p.s. Toks vakaras - susitikimas taip pat vyks Vilniuje bei Klaipėdoje. Dėl jų informacija bus patikslinta greitu laiku.

Peržiūrėti viską