Dažniausiai užduodami klausimai apie kitoLink.lt

Ar nereikėtų tokių svarbių dalykų, kaip pažintis su savo būsimu sutuoktiniu, tiesiog atiduoti/palikti Dievo veikimui?

Jau Gėtė žinojo: ,,Dievas duoda riešutų, bet jų neišgliaudo". Pasitikėjimas Dievu ir mūsų pačių iniciatyva neprieštarauja vienas kitam, nes Dievas tikisi mūsų pastangų, kad siektume savo išsvajotų gyvenimo tikslų. Interneto svetainė yra viena iš daugybės galimybių su kuo nors susipažinti ir per santuoką bei šeimą šlovinti Dievą.

Kodėl ši svetainė skirta norintiems surasti būsimą sutuoktinį(-inę), o ne gyvenimo partnerį?

Kaip praktikuojantys katalikai mes labai rimtai žiūrime į Kristaus bei Bažnyčios mokymą apie šeimą ir santuoką. Todėl nenorime tarpininkauti tiems, kurie tik nori susipažinti ir toliau „kažkaip“ gyventi kartu. Mes norime, kad žmonės čia surastų ir įkvėptų vienas kitą leistis į bendrą kelionę su Kristumi ir Bažnyčia. Tam yra Santuokos sakramento malonė. Mums svarbu perduoti gilų meilės supratimą ir jos dovanojantį pobūdį – neatšaukiamą pažadą dovanoti save vienas kitam, kurį duodame Dievo akivaizdoje, ir prašome Jo palaimos, kad pajėgtume ištesėti.

Kodėl kitoLink.lt pažinčių svetainė yra katalikiška?

Patirtis rodo, kad gyventi bendrą religinį gyvenimą, kuris yra svarbi santuokos sudedamoji dalis, sutuoktiniams yra kur kas lengviau, jei prie turimų tarpusavio skirtumų (pomėgių bei charakterių) neprisideda dar ir konfesiniai skirtumai. Ypatingas Katalikų Bažnyčios mokymas apie žmogų, šeimą ir pasaulį leidžia mums lengviau priimti ir suprasti vienas kitą. Esame įsitikinę, kad katalikiška santuoka turi visas galimybes ir Dievo malones būti laimingiausia žmonių sąjunga ir manome, kad katalikiška pažinčių svetainė gali būti puikus įrankis gausinant laimingų santuokų skaičių.

Ar galiu registruotis svetainėje, jei priklausau kitai krikščioniškai konfesijai?

Jei Jums brangios krikščioniškos vertybės ir norite, kad Jūsų būsima santuoka būtų kuriama jų pagrindu, jūs galite svetainėje registruotis, tik apie savo priklausymą kitai krikščioniškai konfesijai prašome nurodyti savo profilio informacijoje. 

Ar internetas yra tinkama erdvė ieškantiems rimtų santykių?

Taip, nes internetas tapo neišvengiama mūsų gyvenimo dalimi. Kaip žiniasklaidos priemonė jis yra neutralus – gali būti naudojamas ir geram, ir blogam tikslui pasiekti. Kaip eidami į kokį renginį, vakarėlį, siekiam susipažinti ir tikimės sutikti gyvenimo moterį/vyrą, taip galima išnaudoti ir galimybes internete – vienoje iš svarbiausioje mūsų laikmečio komunikavimo priemonėje. Žinoma, santykių tema internete yra daug nerimtų ir netgi negatyvių dalykų. Yra žmonių, kurie pasislėpdami už  anonimiškumo internete naudoja jį blogiems ketinimams. Užtikrindami kitoLink.lt nuostatų bei sąlygų laikymąsi, numatytu dalyvio mokesčiu bei kasdiene svetainės priežiūra, mes galime suteikti tinkamą platformą ieškantiems rimtų santykių.

Ar tikrai svetainėje kitoLink.lt rasiu savo gyvenimo išrinktąjį(-ąją)?

kitoLink.lt yra tik viena iš daugelio galimybių, kuria Dievas gali pasinaudoti, supažindindamas Jus su Jūsų būsimu sutuoktiniu(-ine).  Žinoma, nėra „garantijos“, kad Jūs čia rasit savo išrinktąjį/išrinktąją ir kad pažintis per kitoLink.lt nuves Jus iki santuokos. Bet mūsų tarptautinių partnerių patirtis, taip pat jau gaunami kitoLink.lt svetainės narių atsiliepimai liudija, kad daugeliui tai gali būti tinkamas kelias surasti savo sutuoktinį(-inę).

Kaip bus užtikrintas mano anonimiškumas?

Registruojantis svetainėje kitoLink.lt Jūs susikursite savo vartotojo vardą. Tik šiuo vardu Jūs būsite žinomas kitiems nariams. Susirašinėjimui su kitais nariais naudokite tik svetainės suteiktą laiškų dėžutę. Taip niekas kitas, išskyrus kitoLink.lt narius, negalės Jūsų pasiekti. Taip Jūs apsaugosite savo tapatybę ir nebus žinomas Jūsų asmeninis el. pašto adresas. Registruojantis Jūsų bus prašoma pateikti tam tikrus asmeninius duomenis, tačiau jie reikalingi tik Jūsų registracijai patvirtinti ir nebus matomi kitiems svetainės nariams. Kada ir ar iš viso su kuo nors iš kitoLink.lt pasikeisite savo asmeniniais duomenimis, yra vien tik Jūsų sprendimas.

Kodėl narystė šioje svetainėje yra mokama?

kitoLink.lt narystės mokesčiu padengiamos svetainės steigimo, viešinimo ir nuolatinės tinklapio priežiūros išlaidos. Privalomas narystės mokestis sykiu yra lyg tam tikra apsauga nuo paviršutiniško flirto.

Galima pasirinkti šiuos narystės laikotarpius:

Ketvirtis (3 mėnesiai):  15 eurų

Pusmetis (6 mėnesiai): 20 eurų

Metai (12 mėnesių):  30 eurų

Narystė automatiškai nepratęsiama.

Narystei pasibaigus nario profilis bus saugojamas vienerius metus. Jei per šį laikotarpį narystę vėl norėsite atnaujinti, Jums nereikės iš naujo pildyti savo profilio informacijos. Jei norite savo profilį ištrinti iš karto pasibaigus narystės terminui, malonėkite mums apie tai pranešti adresu info(at)kitolink.lt.

Užsiregistravau. Kas toliau?

Užsiregistravus svetainėje reikia užpildyti savo profilio informaciją. Svarbu žinoti, kad profilyje turi būti užpildyti visi privalomi laukai tam, kad jis būtų matomas kitiems svetainės nariams!

Iš karto po registracijos Jūs galėsite matyti narius, kurie yra užsiregistravę svetainėje, skaityti jų profilių informaciją bei pasisakymus forume. Kai nuspręsite, kad norite pradėti bendrauti svetainėje bei dalyvauti forumo diskusijose, Jums reikės savo narystę "aktyvuoti" - t.y. atlikti apmokėjimą už pasirinktą narystės laikotarpį.

 

  

Kas gali būti svetainės kitoLink.lt nariu?

Nariai privalo:

* būti sulaukę 18 metų;

* būti katalikai ar pasiruošę jais tapti;

* remtis Bažnyčios mokymu, ypač santuokos ir šeimos tema;

* galėti priimti Santuokos sakramentą;

* priimti mūsų bendras veiklos sąlygas;

Kartais mūsų klausia, ar gali svetainėje registruotis tie, kurių santuoka yra anuliavimo procese? Taip, gali, tačiau tokiu atveju apie tai prašome atvirai pranešti savo profilyje.

Į ką būdamas nariu turėčiau atkreipti ypatingą dėmesį?

kitoLink.lt turi keletą „svetainės taisyklių“. Ten rasite patarimų, kurie palengvins naudojimąsi svetaine.

Ar būtina patalpinti savo nuotrauką?

Prie savo profilio Jūs galite pridėti vieną ar daugiau nuotraukų. Ši nuotrauka yra matoma tik savo narystę aktyvavusiems nariams ir palengvina susipažinimą. Patirtis rodo, kad profiliai su nuotraukomis yra labiau pastebimi, todėl nuoširdžiai rekomenduojame patalpinti bent vieną savo nuotrauką.

Raskite savo gyvenimo žmogų!


Registruotis