kitoLink.lt katalikiška pažinčių svetainė veikianti pagal franšizės sutartį su Austrijos katalikiška pažinčių svetaine kathTreff.org

Franšizės davėjas:

Dr. Martin Kugler
Möllwaldplatz 5; A-1040 Wien.
Tel. 01/2749898
El.paštas: office(at)kathtreff.org

Franšizės gavėjas:

MB "Kito link"
Įmonės kodas: 303912857
Serbentų g. 17, Laumėnų k., Kauno r.
Tel. +370 615 24674
El.paštas: info(at)kitolink.lt

Į Jums rūpimus klausimus mielai atsakysime ir patarsime darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.

 
Dizainas ir programavimas INFOUND

Privatumo politika

Pagal duomenų apsaugos įstatymą asmeniniai duomenys yra informacija, kurią galima panaudoti identifikuojant svetainės vartotojus. Tai apima tokius duomenis, kaip vardas, adresas, korespondencijos adresas, telefono nr. etc. Tuo pačiu tai neapima tos informacijos, kuri nėra tiesiogiai susijusi su faktine vartotojo tapatybe. Jei bus reikalinga, tam kad Dalyvis galėtų naudotis suasmeninta, interaktyvia ir pašto paslauga Svetainėje, kitoLink.lt renka Dalyvio asmeninius duomenis. Šie duomenys bus naudojami tik kitoLink.lt administruojančios įmonės viduje. kitoLink.lt įsipareigoja neatskleisti šios informacijos trečiosioms šalims, nebent tai yra sutarties įvykdymo sąlyga arba to reikalautų Lietuvos Respublikos įstatymai ar kiti teisės aktai.

kitoLink.lt interneto svetainėje yra naudojami taip vadinami slapukai. Slapukai yra maži tekstiniai dokumentai, turintys unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Jų paskirtis – leisti patogiau, efektyviau ir saugiau naudotis tinklapiu. Be to, slapukai leidžia sistemai atpažinti Dalyvio naršyklę ir pasiūlyti Dalyviui visiškai suasmenintą paslaugą. Svetainėje naudojama Google Analytics analizės paslauga, kurią teikia Google Inc. Ši programa (Google Analytics) naudoja slapukus, kurie leidžia analizuoti, kaip Dalyvis naudojasi tinklapiu. Informacija apie tai, kaip Dalyvis naudojasi Svetaine (įskaitant Dalyvio IP adresą) yra persiunčiama į Google serverį JAV ir ten saugoma. Šią informaciją Google naudoja  įvertinti Dalyvio naudojimąsi tinklapiu, sudarant ataskaitas apie puslapio aktyvumą puslapio valdytojui, ir leidžia netrukdomai naudotis paslaugomis, kurias jis siūlo. Google gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, kai reikalauja įstatymas arba trečioji šalis veikia Google vardu. Bet kuriuo atveju Google nesusieja Dalyvio IP adreso su jokia kita jo asmenine informacija. Dalyvis gali atsisakyti naudoti slapukus pasirinkdamas atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, tačiau kitoLink.lt įspėja, kad tuo atveju Dalyvis negalės pilnai naudotis visomis svetainės funkcijomis, kurias jam gali pasiūlyti. Naudodamasis  šia svetaine ir išreikšdamas sutikimą su Sąlygomis, Dalyvis išreiškia savo sutikimą apdoroti jo duomenis kaip aprašyta aukščiau ir dėl aukščiau paminėtų tikslų.

Svetainėje yra socialinio tinklo Facebook įskiepis. Ją valdo Facebook Inc. Įskiepį galima apibūdinti kaip prisijungimo sistemą prie Facebook socialinio tinklo per kitoLink.lt svetainėje esantį Facebook logotipą arba paspaudžiant mygtuką „patinka“. Jungiantis per kitoLink.lt puslapį, kuriame yra viena iš nurodytų įskiepio galimybių, Dalyvio naršyklė tiesiogiai jungsis prie Facebook serverio, kurio turimas įskiepis yra perduodamas Dalyvio naršyklei ir taip susiejamas su Dalyvio pasirinktu puslapiu. Tuo būdu informacija, kurią Dalyvis žiūrėjo kitoLink.lt puslapyje, yra perduodama Facebook. Jeigu prie svetainės jungiatės per savo asmeninę paskyrą Facebook, Facebook gali apsilankymą svetainėje priskirti prie šios paskyros. Sąveikoje su įskiepiu, pavyzdžiui,  paspaudžiant „patinka“ mygtuką ar paliekant savo komentarą, visa su tuo susijusi informacija yra tiesiogiai persiunčiama Facebook serveriui ir ten saugoma. Jei Dalyvis nenori leisti tokio duomenų perdavimo, prieš apsilankydamas kitoLink.lt svetainėje jis visų pirma turi atsijungti nuo savo paskyros Facebook. Apie tai, kokiais tikslais ir kokia apimtimi jūsų duomenys kaupiami Facebook, taip pat kaip ji yra apdorojama ir naudojama bei kokios yra jūsų teisės ir kokie nustatymai saugo jūsų privatumą, prašome skaityti Facebook privatumo politikoje.

Gavus raštišką Dalyvio pranešimą išreiškiantį prieštaravimą ar pageidavimą pasinaudoti teise į informaciją, taip pat galimybe pataisyti ar ištrinti duomenis, kitoLink.lt informuos apie Dalyvio saugomus duomenis, nedelsiant pašalins arba ištaisys klaidingą informaciją. Dalyvis turi  teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą dėl tolesnio Dalyvio duomenų apdorojimo ir panaudojimo.

Raskite savo gyvenimo žmogų!


Registruotis