Artuma - katalikiškas mėnraštis šeimai

Mėnraštis „Artuma“ – tai vienintelis Lietuvoje katalikiškas žurnalas šeimai, atviras ir visiems krikščionims bei ieškantiems.
„Artumoje“ rasite: mažiesiems – tikėjimo kelionė su piešinėliais ir galimybe spręsti kryžiažodžius; jauniems (metais ir/ar širdimi) – aktualios temos apie jaunimo gyvenimą bei nuotykius Bažnyčioje ir pasaulyje; sutuoktiniams beigi mamoms ir tėčiams – galimybė dalytis vaikų pradėjimo, auginimo bei ugdymo džiaugsmais ir rūpesčiais, santykių poroje patirtimis ir patarimais.

Žurnale taip pat skaitykite mėnesio aktualijas Lietuvos šeimos politikoje ir Bažnyčios gyvenime, straipsnius apie didžias mūsų tautos ir pasaulio asmenybes, sveikatos ir etiketo patarimus, knygų aptarimus; mėnesio temai skirtus Biblijos komentarus, psichologų įžvalgas, apžvalgininkų ir vaikų ypač vertingas mintis.

Daugiau informacijos rasite www.artuma.lt

 

Interneto dienraštis - Bernardinai.lt

www.bernardinai.lt – verta skaityti kasdien.

ESAME krikščioniškas dienraštis internete.

PASAKOJAME apie religiją, kultūrą, politiką, visuomenę, šeimą ir sveikatą, mokslą ir gamtą bei specialiai jaunimui skirtas temas.

SIEKIAME padėti žmogui geriau suprasti save, kitus.

PUOSELĖJAME bendrystės ir dialogo erdvę, kurioje tiek tikintys, tiek ieškantys žmonės galėtų sąžiningai svarstyti visus rūpimus klausimus.

 

Gyvenimo ir tikėjimo institutas

Gyvenimo ir tikėjimo institutas kviečia vyrus ir moteris į kursus, rekolekcijas ir dvasines pratybas mokytis dvasinės disciplinos, atgauti vidinę pusiausvyrą, ieškoti ir rasti sprendimus įvairiose gyvenimo situacijose.

Daugiau informacijos apie programas ir registraciją rasite: www.gtinstitutas.lt

Socialinis projektas "Tu - ne vienas!"

Reaguojant į vis didesnes psichologinių problemų apraiškas Lietuvoje, jauni profesionalai iš skirtingų šalių susibūrė tam, kad sukurtų internetinę erdvę,  kurioje kiekvienas rastų reikalingą psichologinę ir emocinę pagalbą. Atsižvelgiant į dažniausiai pasitaikančias psichologines problemas ir kylančius klausimus, svetainė suskirstyta į keturias kategorijas: apie depresiją, stresą, motyvaciją ir bendravimą bei santykius. Visi publikuojami straipsniai orientuoti į konkrečias problemas ir klausimus.

Jei reikia asmeninio patarimo, užsukite į PAGALBOS LINIJĄ, kurioje galite pateikti (ne)asmeninius probleminius klausimus. Psichologijos ir kitų socialinių mokslų profesionalai nemokamai padeda atsakydami į pateikiamus klausimus, o jų atsakymai viešai publikuojami. Tokiu būdu kuriame praktinių patarimų bazę.

Nuolat stengiamės plėsti veiklos apimtį. Tikimės, kad kiekvienas Jūsų apsilankymas padės Jums pasijausti tvirčiau ir pozityviau, o svarbiausia – pajusite, jog nesate vienas! 

 Nuoširdžiai, Tu - ne vienas! komanda

www.tunevienas.lt

 

Raskite savo gyvenimo žmogų!


Registruotis