Svetainės taisyklės

Keletas patarimų, kaip tinkamai naudotis svetaine kitoLink.lt: 

 • Apibūdinkite save tokį, koks esate iš tikrųjų. Daugelyje pažinčių svetainių dalyviai turi užpildyti savo profilio anketą. Tai neturi būti savęs liaupsinimas – svarbu, kad tai, ką rašote kiek įmanoma tiksliau apibūdintų Jus, taip pat Jūsų gyvenimą ir dalykus, kuriuos Jums patinka daryti. Šis pildymas yra įdomus nedidelis savęs patikrinimo testas, kurį geriausia aptarti su žmogumi, kuriuo pasitikite. Labai svarbu būti sąžiningais! Kitaip galite suklaidinti Jumis besidominčius. Aprašykite koks esate – o ne kokiu norėtumėte būti! Pažymėkite ir jūsų manymu turimus akivaizdžius trūkumus, kaip kad pavyzdžiui rūkote ar esate žemo ūgio – savo atvirumu tik pelnysite pasitikėjimą, o tie, kuriems šie dalykai svarbūs, nebus nuvilti. Bet būkite atidūs ir nesumenkinkite savęs per daug. Kiekvienas žmogus turi savo trūkumų ir silpnybių, bet būkime realistai ir nepervertinkime jų. Jei jums sunku save tinkamai apibūdinti, paprašykite gero bičiulio pagalbos. 
 •  Nuotrauka pasako daugiau už tūkstantį žodžių. Patalpinti bent vieną, o dar geriau –    keletą nuotraukų profilyje yra labai svarbu. Praktika rodo, kad profiliai be nuotraukos yra daug rečiau žiūrimi. Tai nereiškia, kad turite įkelti bet kokią internete susirastą nuotrauką tam, kad anketą užpildytumėte pagal reikalavimus. Nuotrauka turėtų būti geros kokybės ir patraukli, bet neklaidinanti. Nuotrauka iš atostogų kelionės, kurioje atsiveria gražus kraštovaizdis gali tapti puikiu atviruku draugams, bet vargu ar padarys įspūdį tam, kuris Jūsų visai nepažįsta. Netinkamos ir tokios nuotraukos, kuriose esate sunkiai įžiūrimas ar vaizdas  pernelyg tamsus. Pasirinkite tokią nuotrauką, kurioje atrodote natūraliai ir  kurioje vaizdas sufokusuotas į Jūsų veidą. Tiesiog šypsokitės ir būkite savimi! 
 • Neskubėkite! Nesitikėkite per daug ir per greitai iš to, kuris Jumis domisi. Elektroniniais laiškais galima pasakyti labai daug, bet jokiu būdu ne viską. Jie taip pat gali suklaidinti. Džiaukitės bendravimu, naujomis pažintimis – bet nesudėkite į tai visų vilčių ir laimės. Neįsimylėkite iki ausų anksčiau pirmojo pasimatymo! 
 • Gera dingstis pirmajam el. laiškui ir pokalbiui yra bendrų dalykų ieškojimas. Hobiai ir sportas, knygos ir filmai, gyvenimo autoritetai ir mėgstami herojai – yra geriausios įvadinės temos pokalbiui. Būkite atsargūs kalbėdami jautriomis temomis. Privalu turėti mintyje tai, jog žmogaus, su kuriuo susirašinėjate, nepažįstate asmeniškai. Kai kurie iš mūsų gali atverti savo širdį kitam jau antrame ar trečiame elektroniniame laiške ir tik tada pastebėti, jog kitam tai yra per stipru. Atvirumas santykiuose yra labai svarbu, tačiau reikia jausti, kuriomis temomis kalbėti galima ir kurioms dar per anksti. Jeigu jau įvyko jūsų sutikimas ir jo metu "įsižiebė kibirkštėlė", tuomet galima pradėti kalbėti ir apie labiau asmeniškus dalykus. Asmeninio pokalbio metu yra lengviau pamatyti kito reakciją ir tuojau pat išsiaiškinti galimus nesusikalbėjimus. 
 • Mandagumas internete yra taip pat svarbus, net jei kartais kyla pagunda pasislėpti už anonimiškumo! Į asmenines žinutes visuomet derėtų atsakyti  - netgi tada, jeigu su kuo nors nenorite tęsti pažinties. Mandagus ,,Ne, ačiū!“ visais atvejais yra geriau negu jokio atsakymo. Kaip krikščionys, mes ir čia turėtume būti pavyzdžiu. Nėra gražu, kai atsakymo tikėdamasis žmogus nuolat tikrina savo pašto dėžutę, tačiau jo taip ir nesulaukia. Taip tuščiai yra puoselėjamos viltys. Pagalvokite, kaip norėtumėte kad su Jumis elgtųsi kiti, ir taip elkitės pats. Parašydamas trumpą, bet nuoširdų ir draugišką atsakymą, jūs išreiškiate pagarbą ir supratimą kitam asmeniui. Taip sukuriame draugišką ir jaukią atmosferą.  Pakanka parašyti: ,,Šiuo metu bendrauju su kitu asmeniu. Galbūt parašysiu Jums vėliau! Ačiū už supratingumą“ arba ,,Labai Jums ačiū už šį el. laišką. Bet baiminuosi, kad mūsų norai/lūkesčiai nesutampa. Dievo palaimos, su geriausiais linkėjimais!“ ir t.t. 
 • Pirmasis asmeniškas susitikimas jokiu būdu neturėtų vykti namuose, bet visada viešose vietose. Paprastai susitikimui vietą parenka dama, nes ten ji turi jaustis saugi. Namų adresas neturėtų būti atskleistas pernelyg anksti. Jei gyvenate skirtinguose miestuose, vienam gali tekti į susitikimą vykti net keletą valandų, tuomet iškyla nakvynės klausimas. Net ir tuo atveju geriau pasiūlykite apmokėti nakvynės išlaidas viešbutyje, nei kvieskite į savo namus. 
 • Jeigu jau pirmojo susitikimo metu pastebite, kad nelabai tinkate vienas kitam, reiktų tą pakankamai greitai pasakyti, kad kitas asmuo nepuoselėtų vilčių tuščiai. Nebijojimas pamatyti nusivylimo ženklus kito žmogaus veide yra vidinės brandos ženklas. Ji taip pat reikalinga tokiam sprendimui priimti. Net jei tai padaryti yra sunku, ir toliau stenkitės žiūrėti į priekį ir pasitikėkite Dievu. 
 • Internetas yra tik pirminė vieta. Užuot daugybę laiko praleidę interneto platybėse, verčiau būkite tarp žmonių ir dalinkitės gera nuotaika! Yra daug tinkamų vietų bei renginių vienužiams katalikams susitikti. Turėkite drąsos juose dalyvauti ir tikėkite, kad Dievas visa pakreipia į gerą ir teisingą pusę. 
 • Mes labai stengiamės apsaugoti kitoLink.lt nuo paviršutiniškų flirtuotojų ir kitų netinkamų interesų turinčių asmenų. Bet jei Jūs visgi pastebėsite ką nors nepriimtino, labai prašome skubiai mus apie tai informuoti! 
 • Nesvarbu ar sau tinkamo partnerio ieškote kitoLink.lt svetainėje, ar kur kitur, šią savo paiešką būtinai palydėkite malda. Dievas mūsų širdis pažįsta geriausiai. Juk be Jo žinios ir valios nė vienas plaukas nenukrenta mums nuo galvos! Jis nori, kad Jo prašytume. Tad kasdien melskitės ir prašykite sau tinkamo sutuoktinio... ir savo paieškose visiškai pasitikėkite Dievu. 
 • Jei kitoLink.lt pagalba Jūs sutiksite savo sužadėtinį(-inę) ir susituoksite, būsime labai dėkingi ir nepaprastai džiaugsimės Jūsų trumpu pranešimu, dar geriau -  nuotrauka mums. Tai bus didelis padrąsinimas kitiems, besiilgintiems savo gyvenimo žmogaus (išrinktojo)!

 

Techninė informacija

 • Būkite atidūs kurdami savo profilio vardą - tai turi būti slapyvardis, kadangi jis bus matomas visiems svetainės nariams, nenaudokite savo tikrojo vardo ir/ar pavardės. Taip pat nenaudokite tarpų, atkreipkite dėmesį į mažųjų ir didžiųjų raidžių naudojimą. 
 • Atkreipkite dėmesį įkeliant nuotraukas: profilio nuotraukos, kiek įmanoma turėtų būti kvadratinės. Iš viso galima įkelti ne daugiau 6 nuotraukų.

Raskite savo gyvenimo žmogų!


Registruotis