Apie kitoLink.lt

Katalikiška – patikima – kokybiška – patrauklu

Bendravimo erdvė ieškantiems gyvenimo išrinktojo ir norintiems dalytis tikėjimu bei vertybėmis.

Poros paieška svetainėje

Internetas tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi ir vis dažnesniu įrankiu ieškant sau tinkamos poros. Tačiau platus internetinės komunikacijos srautas yra perpildytas su krikščionišku tikėjimu nesusijusios informacijos ir tikinčiam žmogui gana sunku atsirinkti, kas patikima ir patrauklu. Todėl siūlome erdvę, kurioje galėtų susipažinti ir lengviau vienas kitą surasti tie, kurie nori kurti pagarbią bendrystę, ieško gilių tarpusavio santykių, svajoja sukurti laimingą santuoką ir džiaugtis per ją teikiamomis Dievo malonėmis. Tai tik vienas iš daugelio būdų kitą surasti, bet Dievo keliai juk nežinomi!

Patikima ir rimta

Jūsų paties susikurtas vartotojo vardas ir svetainės suteikta pašto dėžutė leis Jums saugiai bendrauti. Tapę registruotu svetainės nariu/-e matysite kitų dalyvių profilius, galėsite atlikti paiešką pagal pasirinktus kriterijus, savo nuožiūra užmegzti kontaktą, diskutuoti forume, sužinoti apie vyksiančius renginius bei patys apie juos paskelbti. Užtikrindami kasdienę svetainės priežiūrą, mes galime suteikti tinkamą bendravimo erdvę ieškantiesiems rimtų santykių.

Paprasta, bet ne prasta!

kitoLink.lt svetainę sukūrėme tokią, kad ja naudotis būtų paprasta – čia greitai susiorientuosite, net jei ir neturite kompiuterinių įgūdžių. Ir tai, ką čia rasite, Jus praturtins. Tiesiog pabandykite!

Kaip tik Jums!

Taip, teisingai, Jums! Šis tinklapis sukurtas tokiems žmonėms kaip Jūs. Žmonėms, kurie ilgisi gyvenimo išrinktojo. Žmonėms, kurie turi didelių tikslų ir pasiryžimo panirti į nuotykius šeimoje. Ir tai daryti Bažnyčios mokymo akivaizdoje. Nebijokite! Pabandykite. Tikrai yra žmogus, kuris Jūsų laukia!!!

Pasitikėkite Dievu

Jau Gėtė žinojo: ,,Dievas duoda riešutų, bet jų neišgliaudo.“ Pasitikėjimas Dievu ir mūsų pačių iniciatyva neprieštarauja vienas kitam, nes Dievas tikisi mūsų pastangų, kad siektume savo išsvajotų gyvenimo tikslų. Interneto svetainė yra viena iš daugybės galimybių su kuo nors susipažinti ir per santuoką bei šeimą šlovinti Dievą. Pasinaudokite galimybėmis!

 

Raskite savo gyvenimo žmogų!


Registruotis